Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Koronawirus w McDonald's! Jeśli tam jadłeś, skontaktuj się szybko z sanepidem

236
Podziel się

Śląsk. W restauracji McDonald's w Dąbrowie Górniczej wykryto zakażenie koronawirusem. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w mieście prosi o kontakt osoby, które jadły w McDonald's przy ul. Katowickiej.

Koronawirus w McDonald's! Jeśli tam jadłeś, skontaktuj się szybko z sanepidem
Koronawirus w McDonald's w Dąbrowie Górniczej (Getty Images)
bCYcavNN

Sanepid w Dąbrowie Górniczej szuka osób, które jadły w restauracji McDonald’s

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Górniczej w województwie śląskim podała komunikat dotyczący dochodzenia epidemiologicznego. Wśród osób, które przebywały w restauracji McDonald’s przy ul. Katowickiej, pojawiło się zakażenie koronawirusem.

W związku z prowadzonym dochodzeniem epidemiologicznym, związanym z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dąbrowie Górniczej prosi o kontakt osoby, które w dniach 27 lipca - 2 sierpnia 2020 r. były klientami Restauracji McDonald w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Katowickiej i obserwują u siebie objawy zakażenia COVID-19 – podaje sanepid w Dąbrowie Górniczej.
bCYcavNP

Śląsk. Sanepid w Dąbrowie Górniczej prosi o kontakt osoby, które podejrzewają zakażenie koronawirusem

Każdy, kto podejrzewa, że mógł się zarazić koronawirusem, powinien skontaktować się ze Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Dąbrowie Górniczej. Można to zrobić telefonicznie – (32) 727-58-71, (32) 727-58-72, kom. 536-746-412 lub mailowo sekretariat@pssedg.pl

W przypadku wiadomości przesłanej na adres e-mail proszę o zamieszczenie numeru telefonu oraz informacji o dniu i godzinie pobytu w restauracji McDonald’s w Dąbrowie Górniczej – prosi sanepid.
bCYcavOq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(236)
A KTO
miesiąc temu
SIĘ ZGŁOSI ??? NIKOMU MĄDREMU PROBLEMY I JAKIEŚ KWARANTANNY NIE POTRZEBNE
euk
miesiąc temu
Właśnie tak sanepid szuka potencjalnych chorych by ich nie znaleźć - już widzę jak dobrowolnie zgłaszają się klienci by być na kwarantannie
ja
miesiąc temu
Kto mądry się przyzna? Tylko naiwni i nieracjonalni chyba
bCYcavOr
Dąbrowiak
2 miesiące temu
Witam na ulicy Katowickiej a nie Krakowskiej i w Zagłębiu Dąbrowskim w województwie śląskim- tak dla sprostowania, piszacych proszę o rzetelność
qwe
miesiąc temu
Równie dobrze sanepid mógłby napisać: Poszukujemy osób chcących w okresie wakacyjnym spędzić kwarantannę w domu przez okres 2 tygodni. Pozdrawiam Panie z sanepidu co całe życie sprawdzały czy pracownik ma czysty fartuch a legendarne były jedynie akcje z salmonellą. Można rzec taki nasz polski komandos na miarę naszych możliwości.
Najnowsze komentarze (236)
Z Olsztyna
4 tyg. temu
Pod żadnym pozorem nigdzie się nie zgłaszajcie bo wirusy były są i będą a pandemia jest ogłoszona bezmyślnie bo BEZPODSTAWNIE ... WHO przysłało do Polski W lipcu zapytanie jakim cudem tak mocno spadły w Polsce w pierwszym półroczu zachorowania NA GRYPĘ
fgfg
miesiąc temu
w 2019 zmarło w Polsce 12 000 osób więcej niż w 2018. Nie było żadnego rzekomego COVIDa który rzekomo zabił <2000 osób. CO BYŁO PRZYCZYNĄ ?!?! Realniem, to 12 tys osób więcej to STATYSTYKA
EHH
miesiąc temu
Czy tak nisko oceniacie Polaków?
656565654
miesiąc temu
Co jedli
McDonald
miesiąc temu
Każdy kto się zgłosi dostanie darmowe żarcie przez miesiąc...
Irek
miesiąc temu
Jest moc
No name
miesiąc temu
Już lece:) Hehe
Kacper
miesiąc temu
Omijajcie z daleka Mc Donalda.
bCYcavOj
Marysia
miesiąc temu
Co oni tam palą w tym sanepidzie :-)
Ktoś
miesiąc temu
Już biegnę
Dąbrowianin.
miesiąc temu
Jaki Śląsk? Zagłębie! Przyznawać się kto tam jadł? Tylko czekać jak się pojawi wśród plażowiczów na Pogorii 3.
Klient
miesiąc temu
W Grudziądzu przy wejściu do restauracji stoi Pani w przyłbicy i pilnuje, aby goście oczekujący na jedzenie mieli maseczki i dezynfekował ręce. Wchodząc dalej widać pracowników za ladą przygotowujących zamówienie. Co najmniej kilku bez żadnego zabezpieczenia chucha w nasze jedzenie. Pan smaży burgery, pani polewą sosem... Wszystko w zeszlą niedzielę. A moje dziecko zostało na zewnątrz bo nie miało maski. . Może trzeba zacząć od przygotowujących jedzenie ?!
Maluszek
miesiąc temu
Nie mogę patrzeć i słuchać, jak zastraszają ludzi na całym świecie!Covid19, nie ma i nie zabija!Ile jeszcze będą nam wciskać ten kit! Chcą nas zaszczepić trucizną, dopiero ludzie będą chorować! Dop produktów spożywczych i tak wszędzie dodają samą truciznę.Cieaz więcej ludzi choruję na raka!Codziennie ktoś umiera i nikt wcześniej tego zbytnio nie ogłaszał! A teraz wymyślili, że będą codziennie trąbić o zgonach i wmawiać, że to przez pseudo pandemię!!
Maluszek
miesiąc temu
Nie ma żadnej pandemii! Ludzie obudźcie się! Wciskają ciemnotę wszystkim! Nie oglądajcie tv! Tam są same kłamstwa! Rząd, to same kłamstwa! We Włoszech lekarze podpusali petycję do rządu, aby przestali oszukiwać, bo nie ma pandemii! Wielu się przyznało, że za podpisanie papieru, że ktoś ma Vovid19, dostają ogromną kasę! Światem rządzą masońscy Żydzi!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić