Katarzyna Bosacka mówi o cenach u Magdy Gessler. Dosadny komentarz

196

Lokale, które prowadzi Magda Gessler, cieszą się dużym uznaniem. Ich renoma sprawia jednak, że za posiłki trzeba zapłacić naprawdę sporo. Co o cenach w restauracjach Gessler mówi jedna z ulubienic polskich widzów, Katarzyna Bosacka?

Katarzyna Bosacka mówi o cenach u Magdy Gessler. Dosadny komentarz
Magda Gessler (Instagram)

Katarzyna Bosacka cieszy się sporym uznaniem. Przychylność widzów zyskała przede wszystkim dzięki swojemu programowi "Wiem, co jem" w stacji TVN Style. Demaskowała w nim treści etykiet popularnych produktów spożywczych i drogeryjnych oraz zdradzała tajniki zdrowego i odpowiedzialnego żywienia.

Bosacka zdążyła się już przekonać, ile trzeba zapłacić za posiłki w restauracjach Magdy Gessler. Ceny postanowiła skomentować w rozmowie z "Jastrząb Post".

Czasem mi się wydaje, że rzeczywiście te ceny są trochę za wysokie. Ja jestem matką ekonomiczną, przy czwórce dzieci, tak dużej rodzinie i jeszcze psie, który jest naszym naturalnym, czworonożnym kompostownikiem, nie do końca godzę się na wydawanie ogromnych pieniędzy na jedzenie - powiedziała Bosacka.

"U Fukiera". Bosacka fanką

Katarzyna Bosacka wyjawiła za pośrednictwem "Jastrząb Post", że jest wielką fanką lokalu "U Fukiera", za który oczywiście odpowiada Magda Gessler.

Jak to mówią ekonomiści - ktoś, albo coś, albo produkt, jest tyle wart ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić. Więc ja rozumiem, że jeżeli idę do restauracji, kawiarni czy cukierni Magdy Gessler i widzę te ceny, to jakoś na to się godzę, bo jestem jej fanką, bo lubię, bo wierzę, że to jest z prawdziwych, dobrych składników. Ale nikt nikomu nie nakazuje kupowania tych produktów - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić