Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

"Nasz nowy dom". Tego jeszcze nie grali. Katarzyna Dowbor odmówiła remontu!

299
Podziel się:

Coś takiego nie zdarzyło się jeszcze nigdy. Katarzyna Dowbor nie zgodziła się na remont domu jednej z rodzin. Co wpłynęło na taką decyzję gwiazdy programu "Nasz nowy dom"? Znamy szczegóły.

"Nasz nowy dom". Tego jeszcze nie grali. Katarzyna Dowbor odmówiła remontu!
"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor powiedziała "nie" (akpa)

Ostatnio w programie "Nasz nowy dom" poznaliśmy historię pana Grzegorza. Mężczyzna samotnie wychowuje 8-letniego synka Kubę. Jego matka zmarła dwa lata temu, co totalnie rozbiło pana Grzegorza.

Musiał nauczyć się wszystkich czynności, które wcześniej wykonywała małżonka. Nie to jednak okazało się największym kłopotem. Problemem tkwił w tym, że rodzina mieszkała w tragicznych warunkach.

Właśnie dlatego pan Grzegorz postanowił zgłosić się do programu "Nasz nowy dom". Chciał, by jego stary, drewniany dom we wsi Mamino zyskał nowe oblicze. Stan budynku był naprawdę opłakany - nieszczelne okna, spróchniałe deski, dziurawy dach i zarwana podłoga.

To jeszcze nie koniec. Dom nie miał łazienki, dostępu do ciepłej wody, a także kanalizacji. Pan Grzegorz przeniósł się z synem do mieszkania socjalnego, ale nie było jasne, jak długo będą mogli tam przebywać.

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor była załamana!

Gdy Dowbor weszła do domu pana Grzegorza, rozłożyła ręce. Po raz pierwszy nie wiedziała, co ma zrobić z tym problemem. Szybko stało się jasne, że nie ma żadnych szans, by ekipa remontowa odnowiła tę ruinę w pięć dni.

Grozi wam bezdomność i to mnie po prostu przeraża (...) Ten dom nie nadaje się do remontu - mówiła Dowbor.

Ekipa programu "Nasz nowy dom" nie chciała zostawić rodziny na lodzie. Postanowiono w związku z tym... wyremontować stodołę! Zaadoptowano ją na cele mieszkaniowe. Eksperci w zaledwie pięć dni zamienili to miejsce w prawdziwy dom. To było coś wręcz nieprawdopodobnego!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(299)
jan
11 miesięcy temu
Bardzo lubię ten program bo sam kiedyś w dzieciństwie mieszkałem w takich okropnych warunkach bez łazienki i ubikacji z zimną wodą na korytarzu,ale było to zaraz po wojnie,dlatego bardzo cenię sobie ten program,nie wiem tylko dlaczego zawsze w tym programie mówią że remont trwa tylko 5 dni w rzeczywistości ten remont trwa 4 dni a w piątym dniu remontu już niem a tylko rodzina się wprowadza.
Teresa
12 miesięcy temu
Ja się wzięłam za remont mojego domu i muszę przyznać, że to ciężka orka. Dobrze, że mamy do pomocy fachowców z Budo-Dekoracja, bo inaczej nie wiem, jak dalibyśmy sobie radę.
Ewka
rok temu
Duuże brawa... pomagajcie dalej, lubię patrzeć jak dzieci się cieszą
Filip
rok temu
Tylko daj i daj.W głowie sie przewraca
Tata
rok temu
Tytuł poraża .
kaja
rok temu
co w tym zlego co wyremontowali stodola to nic zlego zawsze jakis budynek mozna zadaptowac jak to robia w UK tam nawet i obore i stodole na wsi zadoptuja i piekne zrobia z nich mieszkania,Pani Kasiu wszystkiego najlepszego czekamy na kolejne odcinki naszego domu
Jan
rok temu
Niektóre domy wyglądają na niezamieszkałe, do których rodzina wprowadziła się na potrzeby programu. I jeszcze czasem otyłe panie. Ale szacunek dla wykonawców remontów.
MMM.
rok temu
Wyremontowali oborę a nie stodołę. Jeden napisał stodoła i reszta powtarza. Drodzy dziennikarze troszkę więcej uwagi na to co piszecie
Jajcarze
rok temu
Takie bzdety, to można mieszkańcom bloków wciskać. Aby stodołę adaptować na chatę, potrzebne jest pozwolenie na budowę. Przez pięć dni, to można jedynie wniosek w starostwie złożyć.
NieMamTelewiz...
rok temu
Czy to jest ten program mieszkanie+?
obywatel
rok temu
Pani Katarzyna wspomaga ludzi w krytycznym stanie,ale nie zawsze powinna wspomagać.Często widzi się grupę ludzi w sile wieku siedzących w brudzie i syfie i czekają na mannę z nieba.Powinni uczestniczyć w remoncie ,pomagać pracującym fachowcom.Sprzątanie wokół domu powinno należeć do właścicieli.Ludziom podobała się akcja p.Katarzyny nic nie robią wokół siebie i czekają kiedy ekipa przyjedzie wyremontować mieszkanie.Do tej akcji powinny się włączyć gminy.
seniorka
rok temu
To jest jeden z nielicznych programów który chętnie oglądam. Dobrze ze są jeszcze ludzie którzy potrafią zmienić na lepsze życie rodzin .Pani Kasia jest stworzona do tej roli.
Megi
rok temu
Zaadoptować można dziecko, dom się adAptuje...
nie pamiętam
rok temu
Czy to nie właściciel tej stodoły ocenił pracę ekipy Polsatu bardzo dobrze bo....jest budowlańcem ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić