o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Kiedy pogrzeb księcia Filipa? Poznaliśmy datę

6
Podziel się

Książę Filip nie żyje - to bez wątpienia jedna z najsmutniejszych informacji ostatnich dni. Wiadomo już, kiedy odbędzie się pogrzeb męża królowej Elżbiety II.

Kiedy pogrzeb księcia Filipa? Poznaliśmy datę
Książę Filip (Getty Images)
bDZNOohx

99-letni książę Filip zmarł w piątek rano na zamku w Windsorze. Do tej posiadłości powrócił 16 marca po miesięcznym pobycie w dwóch londyńskich szpitalach.

Pogrzeb męża królowej Elżbiety II odbędzie się 17 kwietnia o godz. 15:00. Brytyjski dwór przekazał, że ze względu na pandemię pochówek w Windsorze będzie miał kameralny charakter. Cały kraj uczci pamięć księcia minutą ciszy.

bDZNOohz

Książę Filip nie żyje. Ważny apel

Przed zamkiem w Windsorze i przed Pałacem Buckingham w Londynie pojawia się mnóstwo kwiatów. Przedstawiciele królowej Elżbiety II proszą jednak o to, by ze względu na pandemię COVID-19 unikać zgromadzeń.

Zalecane jest przekazywanie kondolencji przez internet. Zachęca się również do tego, by wpłacać datki na rzecz organizacji charytatywnych, którym patronował książę Filip.

bDZNOohF

Po odejściu męża królowej Elżbiety II wiele osób pogrążyło się w żałobie. Księcia Filipa wspomina się jako jedną z najbarwniejszych postaci brytyjskiej monarchii.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDZNOoia
Źródło:
KOMENTARZE
(6)
pa pa
miesiąc temu
Spoczywaj w spokoju książe Filipie 💐
Mysz
miesiąc temu
Spoczywaj w pokoju
nowy
miesiąc temu
i co z tego mietek z drugiej klatki też umarł
bDZNOoib
Żegnaj
miesiąc temu
Spoczywaj w spokoju książe Filipie 💐
John
miesiąc temu
Książe , królowa co to jest w jakich czasach my żyjemy że dopuszczamy do takich poplątanych pojęć. A czy że ci ludzie różnią się od pozostałych. Jestem ciekawy czy tam przed najwyższym tronem sprawiedliwości będą też używać swoich porąbanych tytułów.
Hhhh
miesiąc temu
Tak jeszcze miesiąc a zdołałby przeżyć 100lat😥😥😥
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić