Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Kiedy starsi uczniowie wrócą do szkół? Ważne informacje

13
Podziel się:

Od 18 stycznia do szkół uczęszczają uczniowie klas 1-3. Wielce prawdopodobne, że wkrótce w salach lekcyjnych pojawią się również starsi uczniowie.

Kiedy starsi uczniowie wrócą do szkół? Ważne informacje
Starsi uczniowie wrócą do szkół? (Pixabay)

O powrocie uczniów do szkół w Polskim Radiu 24 mówił wiceminister edukacji i nauki Tomasz Rzymkowski. Zaznaczał, że konieczne jest obserwowanie sytuacji epidemicznej w Europie i kraju. Ponadto zwracał uwagę na to, że "w sporej części państw europejskich następuje otwarcie szkół".

My również będziemy podejmować w tym tygodniu decyzję (...). Od przyszłego poniedziałku będą nowe zasady, jeśli chodzi o uczęszczanie na zajęcia stacjonarne młodzieży. (...) Jesteśmy w trakcie jakby konsultacji i analizowania sytuacji - przyznawał Rzymkowski.

Później zdradził, że najprawdopodobniej decyzje zostaną zakomunikowane w ciągu najbliższych dwóch dni. Wyraził nadzieję na to, że dostęp do nauki stacjonarnej zostanie rozszerzony.

Kto wróci do szkół?

Czy w najbliższym czasie do szkół wrócą ósmoklasiści, a także uczniowie klas maturalnych?

Jest to wielce prawdopodobne, jeśli mamy tak pospekulować - komentował Rzymkowski.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
Rodzice Anna ...
rok temu
Jesteśmy Za tym żeby klasy od 4 do 8 wróciły do szkoły ,klasy 1 i 2 mogą chodzic najmłodsi ,jeśli matki o to zabiegały że nie mają jak się nimi zajęc te pracujące , dlatego Pan Minister każe im chodzić do szkoły Stop !A wieć 3 klasy chodzą już pieszo mają 10 lat dla nich zajęcia zdalne !!!
Pani profesor...
rok temu
Dzieci muszą koniecznie wrócić do szkół mają zaległości ! klasy od 4 do 8 Wracamy do szkoły . A młodsze klasy 2 i 3 zajęcia zdalne ! Drogi Ministrze i Prezydencie ! Teraz Zmiana klas !Profesor
Nauczycielka ...
rok temu
Dzieci klas 4 - 8 Prosimy o powrót do szkół , dzieci mają same piątki przy zdalnej nauce , nawet słabsi! PANIE PREMIERZE APEL Aby normalnie wróciły dzieci starsze do szkoły !
Nasza012
2 lata temu
Lepiej żeby nie wracali do szkoły.
Poczciwy
2 lata temu
Nie ma potrzeby wracac do szkoły zdalna nauka jest najlepsza
Nieznany Użyt...
2 lata temu
Ludzie to nie jest Moskwa Dzieci muszą wrocić do szkół Ale serio Muszą wrócić do szkół.
Ona
2 lata temu
Ludzie kiedy Dzieci wrócą do szkół. BO to co Rząd Robi to jakaś fikcja I tragedia.W przedszkolach się nie zagrażają klasy 1 i 3 nie zagrażają A Klasy 4 i8 zarazaja??? Co za Idioci siedzą w rządzie Kto wymyśla te Głupoty Dzieci potrzebują kontaktu z z rówieśnikami Nauka Online to Farsa. Zero nauki. SZKOŁY MUSZA ZOSTAC OTWARTE I TO SZYBKO. KTO ZWROCI WKONCU DZIECIÄ WOLNOSC ...JEST KTOS NORMALNY JESZCZE W TYM CHORYM KRAJU??
Wawa
2 lata temu
Kiedy skończy Się Ten Cyrk. Dzieci Muszą Iść Do Szkół. BO MAJA DEPRESJE .WZROK SIE PSUJE I KREGOSLUPY SIADAJĄ. ZA 10 LAT BĘDĄ SAME TLUMOKI I.KALEKI
Wracać do szk...
2 lata temu
Bardzo dobrze najlepiej jakby wrócili 4-8 od przyszłego tygodnia a nie robią z nich tłumików co w przyszłości będą rowy kopać?
Aga
2 lata temu
Najwyzsza pora jak maja zdac egzamin osmoklasisty jadac caly rok na pseudozdalnym nauczaniu???
Aga
2 lata temu
Najwyzsza pora jak maja zdac egzamin osmoklasisty jadac caly rok na pseudozdalnym nauczaniu???
abc
2 lata temu
Starsi uczniowie nie powinni wracać do szkół pochodzą 2 tygodnie będzie 3 fala i spowrotem do domu
maturzysta
2 lata temu
wreszcie
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić