Fame MMA 9. Nie uwierzycie. Tak kiedyś wyglądał Popek

195

Przy okazji Fame MMA 9 do oktagonu ponownie wejdzie Popek. Ten wojownik na przestrzeni lat przeszedł niesamowitą metamorfozę. Nie uwierzycie, jak wyglądał kiedyś!

Fame MMA 9. Nie uwierzycie. Tak kiedyś wyglądał Popek
Popek wróci do klatki na gali Fame MMA 9. (Getty Images)

Po sieci krąży trochę starych zdjęć Popka. Po ich zobaczeniu można wpaść w spory szok. Porównując stary i aktualny wizerunek wojownika, łatwo uznać, że to tak naprawdę dwie różne osoby!

Nie do wiary, jak się zmienił na przestrzeni lat. Tak wyglądał przed przejściem różnych operacji:

Dziś to już totalnie inny człowiek. Popek sporo zmienił w swoim wizerunku. Zdecydował się na liczne tatuaże czy też skaryfikację ciała. Ten drugi zabieg polega na nacinaniu skóry.

To jednak nie wszystko. Popek niegdyś postanowił również wytatuować swoje gałki oczne! Tym ruchem wzbudził gigantyczne kontrowersje. Wiele osób krytykowało jego wizerunkowe eksperymenty. Uważano, że tylko się oszpeca. Z upływem czasu zaczął być bardziej akceptowalny.

Nie można też zapominać o tym, co Popek zrobił w 2014 roku. Wówczas "włożył w siebie" przeszło 300 tysięcy złotych. Na co poszły te pieniądze? Popek postanowił wszczepić sobie złote implanty zębów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Fame MMA 9. Popek "na łyso"

Popek lubi też eksperymentować z fryzurą. Na konferencji prasowej przed Fame MMA 9 pokazał się bez włosów. Czy "na łyso" wygląda groźniej?

Podczas gali Fame MMA 9 Popek zmierzy się z Patrykiem "Kizo" Wozińskim. Będzie to walka wieczoru. Faworytem jest Popek.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić