Kopnął w samochód. Ocalił życie trzech osób

305

Do przejścia dla pieszych, na którym znajdowało się troje ludzi, z zabójczą prędkością zbliżał się SUV. Inny kierowca wysiadł ze swojego auta, kopnął rozpędzony samochód i ocalił przechodniów od tragedii.

Kopnął w samochód. Ocalił życie trzech osób
Mężczyzna kopiący samochód uratował przechodniów (YouTube)

Koszmar na drodze. Choć z założenia, przejście dla pieszych powinno być miejscem, gwarantującym swobodną i bezpieczną możliwość przejścia na drugą stronę, o mały włos nie doszło do tragedii. Sytuację uratował inny kierowca, który stał się bohaterem.

Uważny użytkownik drogi widząc grupę osób na przejściu dla pieszych i jednocześnie jadącego z nadmierną prędkością SUV-a z tyłu, nie wahał się ani chwili. Wysiadł z auta i wymierzył celnego kopniaka prosto w drzwi rozpędzonego auta.

Kierowca rozpędzonego Volvo nie spodziewał się takiego obrotu zdarzeń i choć spanikowany początkowo przyspieszył, to chwilę później zahamował pojazd tuż przed przejściem dla pieszych.

Zobacz także: Man kicks car to stop it from crashing into pedestrians

I choć kopnięcie rozpędzonego auta było nie tylko trudne ale też niezwykle niebezpieczne a sam bohater wykazał się nie małą odwagą, niestety nie zniósł najlepiej swojego czynu. Zarejestrowane nagranie pokazuje, że mężczyzna wracając do swojego auta wyraźnie utykał.

Mimo wszystko, może być z siebie naprawdę dumny. W końcu uratował życie trzech osób. I choć nie wiadomo, co wydarzyło się dalej, bo zdarzenie miało miejsce w Rosji to i tak nieznanemu bohaterowi nie można odmówić wspaniałego aktu odwagi.

Zobacz także: Niebezpieczne wyprzedzanie. Mogło dojść do tragedii
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić