Kierowca ciężarówki zobaczył to na drodze. Na dowód pokazał nagranie

14

Pewien kierowca ciężarówki twierdzi, że podróżując przez amerykańską autostradę, dostrzegł ducha, który znajdował się na poboczu drogi. Szosa, która się przemieszczał przez wiele osób uznawana jest za nawiedzoną. Mężczyzna na potwierdzenie swoich słów w sieci umieścił nagranie z kamerki w pojeździe.

Kierowca ciężarówki zobaczył to na drodze. Na dowód pokazał nagranie
Kierowca ciężarówki twierdzi, że widział na autostradzie ducha (FOX 10 Phoenix)

Podczas sobotniej podróży przez drogę nr 87 w Arizonie, kierowca ciężarówki William Church zauważył nietypowy, jasny obiekt na swojej drodze. Mężczyzna po przeanalizowaniu nagrania z kamerki umieszczonej pojeździe, twierdzi, że na poboczu drogi znajdował się duch.

Okoliczności zdarzenia

Rozmazany obiekt został zauważony około 2:30 (czasu lokalnego), kiedy kierowca mijał 322 kilometr pomiędzy Phoenix i Payson w Arizonie.

William Church zaznaczył, że w tym czasie na drodze nie było innych samochodów. Jego zdaniem półprzezroczysta postać wyglądała jak osoba "po prostu stojąca na jezdni" - zaznacza "New York Post".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przyszłość bez aut spalinowych. Co czeka polskie fabryki? "Na świecie trwa walka"

"Nawiedzona" droga

Autostrada nr 87 powstała w 1927 roku i prowadzi z północy na południe. Na tej trasie doszło do wielu śmiertelnych wypadków samochodowych. Właśnie z tego powodu niektórzy mieszkańcy uważają, że ta droga może być nawiedzona. 

Z kolei według "FOX 10 Phoenix" tajemniczy obiekt, który uchwyciła kamera mężczyzny, rzekomo można powiązać z niedawnym śmiertelnym wypadkiem, który miał miejsce w tej okolicy.

"Nie wydaje mi się, żeby był to odblask"

Jak łatwo się domyślić nagranie zamieszczone w sieci przyciągnęło uwagę internautów. Wiele osób, które obejrzały film nagrany przez kierowcę ciężarówki twierdzi, że widziało sporo nadprzyrodzonych zjawisk m.in. w okolicy autostrady w Arizonie. 

"Nie wydaje mi się, żeby był to odblask", "widziałem to, ma bardzo upiorny wygląd" - komentują widzowie. 

Jadnak są też tacy, którzy negatywnie podchodzi to tych doniesień. Ich zdaniem mogło to być po prostu światło odbijające się od znaku drogowego. 

Zobacz także: Ghost? Glare? Arizona trucker shares footage of chilling sighting
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić