o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Kierowca fiata wyskoczył jak z procy. "Kolejny zdobywca prawka w czipsach"

14
Podziel się

Nagranie opublikowane na kanale "Stop Cham" na YouTube podbiło sieć. Spięcie, do którego doszło między dwoma kierowcami, wyjątkowo rozbawiło internautów.

Kierowca fiata wyskoczył jak z procy. "Kolejny zdobywca prawka w czipsach"
Spięcie, do którego doszło, między dwoma kierowcami rozbawiło internautów
bELxSQjp

Pod wideo zamieszczonym na kanale "Stop Cham" na YouTube czytamy: "Korek, skrzyżowanie i odwieczny problem. Kto ma pierwszeństwo, gdy oba auta wjechały na zielonym?".

Nagranie zarejestrowała kamera w samochodzie kierowcy, który miał zieloną strzałkę do skrętu w prawo. Mężczyzna dołącza do ruchu, kiedy nagle przed maską pojawia się samochód osobowy marki fiat.

bELxSQjr

Kierowca auta, w którym była kamera, zatrzymał się i przepuścił kierowcę fiata. Już w tym momencie widzimy na nagraniu, że kierowca fiata ostentacyjnie się zatrzymuje, dając do zrozumienia kierowcy wyjeżdżającego auta, że popełnił błąd.

Po chwili kierowca fiata zatrzymuje się tuż przed wiaduktem i rozwścieczony wychodzi z auta, wykrzykując wulgaryzmy w kierunku drugiego kierowcy. Mężczyzna w ostrych słowach przekonuje, że miał zielone światło. Po chwili wraca do auta i z impetem rusza naprzód.

bELxSQjx

Pod nagraniem pojawiło się niemal 1,5 tys. komentarzy. Internauci ironicznie komentują zachowanie kierowcy fiata. Wśród komentarzy czytamy m.in.: "Kaszubski temperament i dresowa fantazja", "Kolejny zdobywca prawka w czipsach. Prawko częściej można wygrać niż darmowe piwo", "Jak mnie bawią te sytuacje, jak wyskakują z samochodu z rozłożonymi rękami, żeby być więksi", "Seba zawsze marzył o BMW, a jeździ Fiatem".

Zobacz także: Ostre starcia policji i protestujących. Szwajcarzy przeciw certyfikatom COVID-19
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELxSQjS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(14)
gnago
miesiąc temu
Ustalmy jedno miał strzałkę zieloną tj. puszcza wszystkich. Ten fiat się tam teleportował?
Beka
miesiąc temu
G - gracją W - wdzięk E - elegancja = GWE - z Wejherowa to się wie ! Miasto w którym większość pojazdów jest w bieda wersji bo kierunków nie mają widać to zwłaszcza na rondach . Chwała że mam kamerkę a w standardzie zastaw do wymiany koła jest na wyciągnięcie ręki pod siedzeniem ;) jak by mnie wychamowal sięgnął bym ręką pod siedzenie wyciągnął klucz bądź rurkę do opuszczania koła z "GWE" posadził go na ulicy . I odleciał by w jego "świat" hehe
A dlatemu!
miesiąc temu
Tak się dzieje, ponieważ wypadki na polskich drogach generuje-POLICJA!!!!!--Kodeks Drogowy reguluje ruch na polskich drogach-np. prędkość jazdy, zasady pierwszeństwa-o tym uczą na kursach prawa jazdy-- i na tym koniec. Zdarzenia na drodze interpretuje właściwy organ-wyjechał na ulicę z podporządkowanej-no ale jak się włączał to ulica była pusta a te z drugiej strony jechał 100 km/h, więc raczej to on jest sprawcą-na ulicy było wolno do 50 km/h--ale organ wie swoje, a pójdziesz do sądu?-a sędzia leje na prawo i orzeknie co powiedział organ. Tak jeżdżą w krajach arabskich--a my nie chcemy islamu--zatem pytam -dlaczemu?
bELxSQjT
Tomek1
miesiąc temu
Moze zrobił prawko w jakimś parku rozrywki. Takie są teraz tego skutki.
hehe
miesiąc temu
Warszawsiok...
czarny
miesiąc temu
Buraka zawsze poznać po jego zachowaniu a ten z Fiata niczym nie różni się od buraka pastewnego. Ja w takich sytuacjach używam gazu pieprzowego i dzwonię po niebieskich, zawsze pomaga. Kultura osobista jeszcze nikogo nie zabiła a człowiek staje się spokojniejszy a nie jak ten furiat z arbuzami pod pachami
Tomek1
miesiąc temu
Taka jest Polska jazda...
hahaha
miesiąc temu
co na to teściowa donka?
qwerty
miesiąc temu
ojojoj tu by można na egzaminy wysłać co po niektórych
Trąbka
miesiąc temu
E kierowcy komentujący też z chipsów macie prawko ?;) gdzie wy widzicie warunkowa zieloną strzalke? :) przecież to sygnalizator nadający sygnał zielony z nakazem jazdy w prawo.
członek PO
miesiąc temu
Miał rację. Błond w opisie. Tylko wzbóżony kierowca był na zielonym. Nauczta się w końcu miastowe, że szczałka jest warunkowa. Nie macie prawa bendąc na zielonej szczałce zganiać pieszych z pasów, ani wymószać pierwszeństwo na jadących na zielonym.
Korea Północn...
miesiąc temu
Wieś w akcji
Błażej
miesiąc temu
Ważne że nie bmw, bo już by było...
bELxSQjL
Popatrzcie uw...
miesiąc temu
Tam coś jest nie tak z sygnalizacją świetlną. Kierowca, który to nagrywał wjechał na późnym zielonych (bo na jego sąsiednim pasie z lewej, samochód już się zatrzymał, a też niewątpliwie skręcał w prawo, bo tak nakazywał znak drogowy), natomiast kierowca fiata wjechał na wczesnym zielonym (lub na późnym żółtym), ale w momencie kiedy znalazł się na wysokości nagrywającego to na pewno miał już zielone, a nagrywający zapewne już czerwone. Tak czy inaczej, ani jeden, ani drugi nie są bez winy - jeden chciał się jeszcze załapać, a drugi chciał się już załapać. A przede wszystkim sygnalizacja świetlna działa nie całkiem poprawnie (za małe interwały pomiędzy zmianami).
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić