Kierowca porsche się doigrał. Nagranie z Wielkopolski

290

Na drodze w Czerniejewie (woj. wielkopolskie) doszło do niebezpiecznie wyglądającego wypadku. Kierowca porsche nieumiejętnie wykonał manewr wyprzedzania na oblodzonej drodze i skończył w rowie.

Kierowca porsche się doigrał. Nagranie z Wielkopolski
Kierowca porsche nie zapanował nad sytuacją (YouTube, STOP CHAM)

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 26 grudnia 2021 roku w Czerniejewie. Jednemu z kierowców udało się nagrać rejestratorem jazdy lekkomyślny manewr wyprzedzania mężczyzny jadącego porsche. Ten pomimo niskiej temperatury za oknem i oblodzonej drodze postanowił gwałtownie przyśpieszyć, jednak szybko tego pożałował.

Warunki na drodze zdecydowanie nie sprzyjały brawurowej jeździe. Kierowca porsche przekonał się o tym już niedługo po rozpoczęciu manewru wyprzedzania. Jego pojazd wpadł w poślizg i uderzył jadący przed nim samochód osobowy.

Następnie auto winowajcy odbiło się i wpadło wprost do rowu. Wypadek został nagrany rejestratorem jazdy, a wideo opublikował na YouTube kanał STOP CHAM.

Zderzenie mogło zakończyć się znacznie gorzej. Renault, który został uderzony przez porsche również wpadł w poślizg w wyniku siły uderzeniowej. Pojazd niemalże wpadł na chodnik, na którym spacerowali piesi. Na szczęście poszkodowany zatrzymał się na ulicy obrócony do tyłu. Na szczęście w niebezpiecznie wyglądającym wypadku nikt nie ucierpiał.

Zobacz także: Polska gotowa zapłacić 200 mln zł kary za Turów? Wiceminister znalazł winnego
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić