aktualizacja 

Kobieta z 4 dzieci na przejeździe kolejowym. Srogi mandat

13

Mieszkanka gminy Podegrodzie mimo opuszczających się zapór próbowała przejechać przez przejazd kolejowy. Uszkodziła przy tym zarówno szlaban jak i swój samochód. 46-latka podróżowała z czwórką dzieci. Mundurowi z Komisariatu Policji w Piwnicznej-Zdroju ukarali kobietę surowym mandatem.

Kobieta z 4 dzieci na przejeździe kolejowym. Srogi mandat
46-latka wjechała z czwórką dzieci na przejazd kolejowy mimo opuszczających się zapór. (Policja)

27 stycznia br. ok. godziny 14:30 piwniczańscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że samochód uszkodził szlaban na przejeździe kolejowym w Młodowie. Po dotarciu patrolu na miejsce okazało się, że sprawczynią jest 46-letnia mieszkanka gminy Podegrodzie kierująca samochodem osobowym marki acura.

W pojeździe wiozła czwórkę swoich dzieci. W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że 46-latka, chcąc zdążyć, przejechać na drugą stronę przed pociągiem, zignorowała podstawowe zasady bezpieczeństwa i wjechała na przejazd mimo tego, że opuszczały się już zapory.

W efekcie kobieta doprowadziła do wyrwania zaczepów szlabanu oraz uszkodzenia swojego samochodu.

Srogi mandat dla 46-latki

Za nieodpowiedzialne zachowanie, wjazd za szlaban i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa, 46-latka została ukarana mandatem karnym w wysokości 3 tys. złotych, a policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny jej pojazdu.

Policjanci apelują, aby wjeżdżając na przejazd kolejowy, zachować szczególną ostrożność. Nie narażajmy siebie ani naszych bliskich, którzy z nami podróżują.

Zobacz także: Czy Agata Duda pomoże szkołom? Szef ZNP o "lex Czarnek"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić