Jan Manicki
Jan Manicki| 

Komendant stołecznej policji ma koronawirusa. Trafił do szpitala

18

Komendant Stołeczny Policji Paweł Dobrodziej uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Nadinspektor przebywa w szpitalu. Zakażony jest również zastępca komendanta ds. logistyki Włodzimierz Pietroń.

Komendant stołecznej policji ma koronawirusa. Trafił do szpitala
KSP poinformowała, że komendant Paweł Dobrodziej ma koronawirusa (PAP, Leszek Szymański)

Rzecznik stołecznej policji Sylwester Marczak poinformował, że komendant Paweł Dobrodziej trafił do szpitala w związku z infekcją koronawirusem. Szef policji ma również zapalenie płuc. Czuje się dobrze, ale jego stan zdrowia wymaga hospitalizacji.

Komendant stołecznej policji ma koronawirusa. Trafił do szpitala

Na kwarantannę wysłano cztery osoby z najbliższego otoczenia Pawła Dobrodzieja. Pozytywny wynik testu ma również zastępca komendanta stołecznego ds. logistyki Włodzimierz Pietroń. Różne są jednak źródła zakażeń.

W dobie koronawirusa kadra kierownicza Komendy Stołecznej Policji nie ma ze sobą kontaktu fizycznego, co wyklucza zarażenie od siebie – powiedział Marczak.

Koronawirus w Polsce. Rekord nowych zakażeń

W sobotę 17 października odnotowano w Polsce rekord nowych zakażeń koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 9622 nowych zakażeniach. W niedzielę ta liczba wyniosła 8536. Od początku pandemii, koronawirusem zakaziło się ponad 175 766, a zmarło ponad 3 573 chorych na COVID-19.

Zobacz także: Policyjna grupa "SPEED". Jeździliśmy jej superszybkim radiowozem
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić