Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|
aktualizacja

Kompromitacja Konfederacji w Sanoku. Nagrano rozbrajającą reakcję przechodnia

130
Podziel się:

Ogromnym niewypałem okazał się antyukraiński protest, który Konfederacja zorganizowała w Sanoku. Media społecznościowe obiegło kompromitujące nagranie wideo, na którym prowadząca mówi do pustego rynku. Hitem stała się uwaga, którą rzucił w jej stronę jeden z przechodniów.

Kompromitacja Konfederacji w Sanoku. Nagrano rozbrajającą reakcję przechodnia
Nikt nie pojawił się na proteście Konfederacji (Twitter)

Konfederacja nadal próbuje nastawiać Polaków przeciwko Ukraińcom. Tym razem w Sanoku ugrupowanie zorganizowało protest pod nazwą "stop ukrainizacji Polski". Organizatorzy wraz z uczestnikami mieli manifestować niechęć wobec przyjmowania ukraińskich uchodźców. W rzeczywistości wydarzenie okazało się totalnym niewypałem.

Na antyukraiński protest Konfederacji nikt nie przyszedł. Media społecznościowe obiegły nagrania, na których widać kilku przedstawicieli organizatorów z głośnikiem oraz pusty sanocki rynek. Zamiast zamierzonego przez polityków ducha buntu wydarzenie wzbudziło w mieszkańcach Sanoka żenadę. Nie znalazła się ani jedna osoba, która chciałaby brać udział w tej farsie.

"Precz z Konfederacją"

Antyukraiński protest został okrzyknięty przez internautów kompromitacją Konfederacji. Zdaniem komentujących całe wydarzenie najlepiej podsumowywało jedno z nagrań wideo. Materiał przedstawiał prowadzącą Karolinę Pikułę, która mówiła przez mikrofon do pustego rynku w Sanoku. Nagle jeden z przechodniów rzucił w jej stronę hasło "precz z Konfederacją"

Protest stał się obiektem kpin internautów. Komentujący podkreślali, że manifestacja Konfederacji odbyła się w woj. podkarpackim, czyli tam, gdzie ugrupowanie ma największe poparcie. Pomimo tej statystyki nie znalazły się osoby chętne, które chciałyby się tam pojawić. Inni nazwali to "cyrkiem".

Kurde, jestem z Sanoka i dzisiaj nawet spacerowałem po rynku. Nic nie wiedziałem, że taka rozrywka. Zawsze wcześniej zapowiadali ze cyrk przyjeżdża. Może cicho, bo dzisiaj tylko jeden klaun. Jak wyście się pomieścili tam wszyscy? - napisał internauta.
Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(130)
G. G.
2 miesiące temu
Ludzie na podkarpaciu kochają PiS. Czekają na obowiązek maseczkowy. I na umieranie na wyrostek. I oddadzą ostatnią koszulę.
BłaznyPisu
2 miesiące temu
PiS nakładał 500PLN kar za maseczki to kto o tym mówi Konfederacja, PiS nakładał kary 30tys za pseudokwarantanne to kto o tym mówił Konfederacja!!
Viola
2 miesiące temu
a ha mysle ze naset jak frekwencja byla 0, to poparcie jest wiecej niz 0%. Moze 3
dera
2 miesiące temu
gdzie sa zieloni powinni byc nabaltyku ekologia zwiazana zwyciekiem gazu
Krycha
2 miesiące temu
Ciekawe gdzie była konfederacja, młodzież wszechpolska, Bąkiewicz, wojownicy Maryji, ONR i inni tzw patrioci, gdy Łukaszenka sprowadził nam Muzułmanów na granicę z Białorusią? Gdzie oni patrioci byli, gdy trzeba było bronić polskiej granicy z Białorusią?
Krycha
2 miesiące temu
Tvp Wołyń i inne czystki etniczne w historii świata to konsekwencje ideologii,, Bóg, honor, ojczyzna " oraz poglądów,że kraj ma się składać tylko z rodowitych obywateli danego kraju i dominującej większości etnicznej i wyznaniowej. W Wołyniu mordowali nie tylko Polaków i ludzi polskiego pochodzenia ale również Żydów i inne mniejszości narodowe i etniczne oraz wyznaniowe, jak w każdej czystce etnicznej. Np :Rwanda, Hitler i jego obozy, Hutu i Tutsi.
Koko
2 miesiące temu
Poczytajcie sobie od kołyski do fabryki lub kopalni oraz o społeczno kulturowym aspekcie procesów o czary na Wikipedii i jak internet zmienił świat na gorsze gazeta świat wiedzy (fanom teorii spiskowych się spodoba, bo tam podane są informacje, kto rządzi internetem i algorytmami)!
Bo Polak by t...
2 miesiące temu
Konfederaci to tacy feudalni panowie, marzy im się pańszczyzna, razem z Kościołem.Prawda ukraincy i inni nie byli by potrzebni ,mieli by swoich parobków.
Kowalski
2 miesiące temu
Janusz Korwin i cała konfederacja ma mentalność szlachcica z czasów feudalnych i oni utożsamiają się z elitami z czasów feudalnych. Teorie spiskowe propagują ludzie o światopoglądzie skrajnie prawicowym żeby za pomocą propagandy i manipulacji cofnąć świat do czasów feudalnych i utrzymać status quo za wszelką cenę. I o to cała prawda o teoriach spiskowych oraz kto i dlaczego je głosi i co tak naprawdę kryje się pod przykrywką ocalenia świata przed globalistami i innymi elitami. Strach przed konkurencją, chęć odzyskania władzy i prestiżu i przywrócenie feudalnego porządku o którym marzą Janusz Korwin itd. Teorie spiskowe propagują ludzie, którzy chcą cofnąć świat w rozwoju do czasów sprzed rzezi hugenotów i rewolucji francuskiej oraz żeby zatrzymać proces laicyzacji świata oraz żeby znowu każdy aspekt życia społecznego był jak w średniowieczu. Na przykład w : medycyna, obyczaje, prawo i inne aspekty życia społecznego.
Nadia
2 miesiące temu
Jak konfederacja będzie rządzić to będziemy mieli NSDAP w polewie katolickiego fanatyzmu z posypką inkwizycji z feudalizmem na dokładkę
Bez cenzury
2 miesiące temu
Narodowcy z całej Europy biorą kasę od Putina. Rosja przekupuje prawicę, gdyż jej dalekosiężnym celem jest rozwalenie Unii Europejskiej: wtedy łatwiej będzie Kremlowi wpływać na politykę poszczególnych rządów. Prawicowi populiści chętnie biorą pieniądze od Rosjan, bo nienawidzą „lewackiej Unii”. Bardzo im imponuje rządzący twardą ręką prezydent Putin (też by tak chcieli u siebie), mimo że był kiedyś oficerem służb specjalnych w komunistycznym imperium. Heinza-Christiana Strache, szefa Austriackiej Partii Wolności (skrajna prawica). Ktoś nagrał, jak Strache rok temu prowadził na Ibizie rozmowy z Rosjanką, wysłanniczką ludzi związanych z biznesem i służbami specjalnymi Kremla. Krótko mówiąc, Strache oferował polityczną osłonę rosyjskich interesów, oczekując jednocześnie nielegalnego wsparcia finansowego. jest przekonujące, bo istnieją potwierdzone doniesienia o finansowaniu przez Kreml skrajnej prawicy w wielu krajach, np. we Francji Frontu Narodowego Marii Le Pen, a w Wielkiej Brytanii Nigela Farange’a z Partii Niepodległości (jednego z bardziej znanych ojców brexitu). Oczywiście, to wcale nie przypadek, że te ugrupowania umieszczają w swoich nazwach słowa „wolność” czy „niepodległość”. To klucz do opowieści o tym, jak wredna Bruksela odebrała samodzielność dumnym narodom. Skrajna prawica po mistrzowsku robi wodę z mózgu ludziom, którzy czują się zagubieni, rozgoryczeni, skrzywdzeni przez elity i szukają prostych recept, a to wszystko sprawia, że chłoną demagogię jak gąbka. Takich nie brakuje również w Polsce, o czym świadczy ożywienie, które zaowocowało wyborczą inicjatywą o długiej nazwie: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy A środowiska antyszczepionkowców, coronasceptyków itd to właśnie prawica. Kaja Godek i jej fundacja są opłacane przez Ordo luris a ordo luris jest opłacane przez Putina, Socha znahąc życie też bierze od niego kasę. Kaczyński wdzięczy się do Putina. ŁUKASZENKA KLAKIER PUTINA POINSTRUOWAŁ MUZUŁMANÓW ŻEBY CI PROWOKOWALI NASZYCH ŻOŁNIERZY DO STRZTAŁU, BO PUTIN WIE, ŻE JAK PADNIE CHOCIAŻ JEDEN STRZAŁ OD POLSKI TO BĘDZIE POWÓD DO WOJNY I Z WINY POLSKI NA CZYM ZALEŻY PUTINOWI. PUTIN CHCE ZROBIĆ ZSSR I ROSJĘ Z CAŁEGO ŚWIATA ALBO W OSTATECZNOŚCI TYLKO Z EUROPY I DLATEGO ROBI CO MOŻE ŻEBY UNIA EUROPEJSKA SIĘ ROZLECIAŁA ORAZ ŻEBY POLSKI NIE BYŁO W UNII EUROPEJSKIEJ ŻEBY ŁATWIEJ BYŁO PUTINOWI ŁAPSKA NA POLSCE POŁOŻYĆ. NAIWNI NARODOWCY,, MYŚLĄ", ŻE PUTIN CHCE IM POMÓC W PRZYWRÓCENIU KONSERWATYZMU I ZATRZYMANIA LAICYZACJI EUROPY ORAZ, ŻE W ICH KRAJACH BĘDZIE JAK W ROSJI A NIE MYŚLELI, ŻE PUTIN CHCE ICH TYLKO WYKORZYSTAĆ DO SWOICH CELÓW A NARODOWCY ZAMIAST SWOICH WYMARZONYCH NACJONALISTYCZNO RELIGIJNYCH KRAJÓW BĘDĄ MIELI ROSJĘ SKŁADAJĄCĄ SIĘ ZE WSZYSTKICH PAŃSTW EUROPEJSKICH!
Bez cenzury
2 miesiące temu
Narodowcy z całej Europy biorą kasę od Putina. Rosja przekupuje prawicę, gdyż jej dalekosiężnym celem jest rozwalenie Unii Europejskiej: wtedy łatwiej będzie Kremlowi wpływać na politykę poszczególnych rządów. Prawicowi populiści chętnie biorą pieniądze od Rosjan, bo nienawidzą „lewackiej Unii”. Bardzo im imponuje rządzący twardą ręką prezydent Putin (też by tak chcieli u siebie), mimo że był kiedyś oficerem służb specjalnych w komunistycznym imperium. Heinza-Christiana Strache, szefa Austriackiej Partii Wolności (skrajna prawica). Ktoś nagrał, jak Strache rok temu prowadził na Ibizie rozmowy z Rosjanką, wysłanniczką ludzi związanych z biznesem i służbami specjalnymi Kremla. Krótko mówiąc, Strache oferował polityczną osłonę rosyjskich interesów, oczekując jednocześnie nielegalnego wsparcia finansowego. jest przekonujące, bo istnieją potwierdzone doniesienia o finansowaniu przez Kreml skrajnej prawicy w wielu krajach, np. we Francji Frontu Narodowego Marii Le Pen, a w Wielkiej Brytanii Nigela Farange’a z Partii Niepodległości (jednego z bardziej znanych ojców brexitu). Oczywiście, to wcale nie przypadek, że te ugrupowania umieszczają w swoich nazwach słowa „wolność” czy „niepodległość”. To klucz do opowieści o tym, jak wredna Bruksela odebrała samodzielność dumnym narodom. Skrajna prawica po mistrzowsku robi wodę z mózgu ludziom, którzy czują się zagubieni, rozgoryczeni, skrzywdzeni przez elity i szukają prostych recept, a to wszystko sprawia, że chłoną demagogię jak gąbka. Takich nie brakuje również w Polsce, o czym świadczy ożywienie, które zaowocowało wyborczą inicjatywą o długiej nazwie: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy A środowiska antyszczepionkowców, coronasceptyków itd to właśnie prawica. Kaja Godek i jej fundacja są opłacane przez Ordo luris a ordo luris jest opłacane przez Putina, Socha znahąc życie też bierze od niego kasę. Kaczyński wdzięczy się do Putina. ŁUKASZENKA KLAKIER PUTINA POINSTRUOWAŁ MUZUŁMANÓW ŻEBY CI PROWOKOWALI NASZYCH ŻOŁNIERZY DO STRZTAŁU, BO PUTIN WIE, ŻE JAK PADNIE CHOCIAŻ JEDEN STRZAŁ OD POLSKI TO BĘDZIE POWÓD DO WOJNY I Z WINY POLSKI NA CZYM ZALEŻY PUTINOWI. PUTIN CHCE ZROBIĆ ZSSR I ROSJĘ Z CAŁEGO ŚWIATA ALBO W OSTATECZNOŚCI TYLKO Z EUROPY I DLATEGO ROBI CO MOŻE ŻEBY UNIA EUROPEJSKA SIĘ ROZLECIAŁA ORAZ ŻEBY POLSKI NIE BYŁO W UNII EUROPEJSKIEJ ŻEBY ŁATWIEJ BYŁO PUTINOWI ŁAPSKA NA POLSCE POŁOŻYĆ. NAIWNI NARODOWCY,, MYŚLĄ", ŻE PUTIN CHCE IM POMÓC W PRZYWRÓCENIU KONSERWATYZMU I ZATRZYMANIA LAICYZACJI EUROPY ORAZ, ŻE W ICH KRAJACH BĘDZIE JAK W ROSJI A NIE MYŚLELI, ŻE PUTIN CHCE ICH TYLKO WYKORZYSTAĆ DO SWOICH CELÓW A NARODOWCY ZAMIAST SWOICH WYMARZONYCH NACJONALISTYCZNO RELIGIJNYCH KRAJÓW BĘDĄ MIELI ROSJĘ SKŁADAJĄCĄ SIĘ ZE WSZYSTKICH PAŃSTW EUROPEJSKICH!
Rex
2 miesiące temu
Za Polską pomoc dla Ukrainy pięknie podziekował ambasador ukraiński w Berline bardzo szybko i sprawnie. Za parę lat ukraińcy jeszcze dobitniej podziękują polakom. Historia najlepiej pokazała.
Viola
2 miesiące temu
No, propaganda działa skutecznie, jak widać. Nierządowi udało się sprać mózgi Polakom. Właściwie to chyba nie Polacy, tylko twory propagandy. Kompletnie nie widzą różnicy, jak emigracja odbywa się w innych krajach, jak w Polsce. Oddają swój kraj obcym bez mrugnięcia, pozbawieni honoru i godności, pozbawieni samodzielnego myślenia. Całkowicie zgadzam sie z Konfederacją. Stop ukrainizacji!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić