o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Transmisja. Gdzie oglądać?

2
Podziel się

Koronawirus nie przeszkodził w organizacji Koncertu Jednego Serca Jednego Ducha. Z tym że w tym roku wydarzenie to przybierze zupełnie inną formułę.

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Transmisja. Gdzie oglądać?
Koncert Jednego Serca Jednego Ducha już dziś, 11 czerwca o 19:30 (https:, jednegoserca.pl)
bDXRIFiZ

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha (JSJD) to jedno z największych wydarzeń religijnych w Europie. Co roku do Polski przyjeżdżali w Boże Ciało ludzie z całego świata, by wspólnie śpiewać i modlić się. Koncert Jednego Serca Jednego Ducha odbywał się każdego roku w Rzeszowie.

Zobacz także: Koronawirus. O. Paweł Gużyński: człowiek poszukuje kontaktu duchowego
bDXRIFjb

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha w internecie

W tym roku, z uwagi na pandemię koronawirusa, Koncert Jednego Serca Jednego Ducha odbędzie się w zupełnie innej formie. Został przeniesiony do internetu. Spotkanie Jednego Serca Jednego Ducha w Boże Ciało 11 czerwca będzie można obejrzeć online o godzinie 19.30.

Koncert w dotychczasowej postaci być może uda nam się zrealizować jesienią. Dzieło Jednego Serca Jednego Ducha polecamy Waszym modlitwom - piszą organizatorzy JSJD 2020.
bDXRIFjh

Organizatorzy zapowiadają, że premiera Koncertu Jednego Serca Jednego Ducha 2020 ONLINE odbędzie się 11 czerwca 2020 o godzinie 19:30. Koncert będzie można obejrzeć lub wysłuchać na antenie Telewizji TRWAM, na YouTube, na Facebooku, a także na antenie Radia Fara i Radia WNET.


Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDXRIFjC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
DDz
11 miesięcy temu
Litania była cudownie zaspiewana, wzruszająca, łącząca mocno wszystkich sluchajacych...
bożenka
11 miesięcy temu
Dziękuję bardzo za najpiekniejszą litanie do Serca Pana Jezusa podczas tegorocznego koncertu czy bede mogła ją jeszcze raz zaśpiewać
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić