Konfederacja kipi z oburzenia. Profil przetrwał tylko kilka godzin

278
Podziel się:

Politycy Konfederacji po głośnym usunięciu profilu partii z Facebooka założyli nowe konto, tym razem koła poselskiego Konfederacja. Nowy profil doczekał się 35 tys. obserwujących i... został usunięty. Politycy partii nie kryją oburzenia.

Konfederacja kipi z oburzenia. Profil przetrwał tylko kilka godzin
Kolejne konto Konfederacji zostało zablokowane na Facebooku (AKPA)

Nowe konto Konfederacji przetrwało zaledwie kilka godzin. Politycy partii wciąż walczą z Facebookiem o przywrócenie starego konta, jednak we wtorek powstało nowe: Konfederacja - Koło Poselskie. W ciągu kilku godzin nowe konto zdobyło 35 tys. obserwujących i zostało usunięte.

Publikacja Twojej strony została cofnięta. Jest to spowodowane tym, że strona Konfederacja - Koło Poselskie była niezgodna z naszymi Standardami społeczności - zobaczyli administratorzy strony.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Politycy Konfederacji nie kryją oburzenia. Podkreślają, że nowe konto zostało usunięte "bez żadnych uwag co do treści i ostrzeżeń".

No to niech mi ktoś wytłumaczy jakie standardy społeczności zostały złamane tym razem? Jaki punkt regulaminu? - pyta na Twitterze Jakub Kulesza, przewodniczący koła poselskiego Konfederacja.

Jak podkreśla Kulesza, usunięty we wtorek profil został założony przez konto biznesowe koła poselskiego, które jest innym bytem prawnym i ma inny NIP niż partia Konfederacja Wolność i Niepodległość.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
"Regulamin nie pozwala na zakładanie kolejnych stron, jeżeli główna została zbanowana, co jest jasne od dawna", "Facebook to nie elektorat Konfederacji. Nie wmówicie mu tak łatwo, że "profil założony przez konto biznesowe Koła Poselskiego Konfederacja" nie ma nic wspólnego z Konfederacją" - odpowiadają politykowi krytycy partii.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: DSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić