Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera| 

Koniec kariery młodej polityczki? "Liczy się dla mnie, wiadomo, kasa"

396

Aleksandra Kiepura ma 26 lat i bierze udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego z list Konfederacji. Jej kariera polityczna może jednak szybko dobiec końca. Wszystko przez wywiad, jaki ukazał się w sieci. Kandydatka Konfederacji mówi w nim wprost: "Ja nie jestem jakąś idealistką. Też liczy się dla mnie, wiadomo, kasa".

Koniec kariery młodej polityczki? "Liczy się dla mnie, wiadomo, kasa"
Koniec kariery młodej polityczki? "Liczy się dla mnie, wiadomo, kasa" (Twitter)

9 czerwca 2024 roku w Polsce odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Na listach Konfederacji znalazła się Aleksandra Kiepura. 26-latka znana jest z udziału w programie "Hotel Paradise". W życiu zawodowym zajmuje się treningami i doradztwem żywieniowym.

Koniec kariery młodej polityczki? "Liczy się dla mnie, wiadomo, kasa"

Kiepura marzy o karierze w polityce. Otrzymała numer 5 na liście Konfederacji w wyborach do PE w regionie obejmującym województwo dolnośląskie i opolskie. Jednak wyborcy mogą się zrazić do młodej polityczki po najnowszym wywiadzie.

Kandydatka Konfederacji udzieliła wywiadu "Kapitanowi Żbikowi". Była w nim niezwykle szczera. - Ja nie jestem jakąś idealistką. Też liczy się dla mnie, wiadomo, kasa, władza (...) Nie będą udawać, że to mną nie kieruje. Przecież nie będę mówić, że chcę prawić słowo boże - powiedziała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowa wizytówka Łodzi? W majówkę były tłumy. Ludzie zaskoczeni cenami

Kiepura przedstawiła też ciekawy punkt widzenia na sprawy edukacji. - Jeśli chodzi o rozwój, to edukacja mogłaby się zakończyć po studiach dla większości ludzi - powiedziała kandydatka Konfederacji i zdradziła, jak wygląda jej życie prywatne.

- Jestem singielką, nie mam dzieci, zwierząt, co ja mam robić? No uczyć się. Nie imprezuję, nie piję alkoholu, czasem biorę narkotyki, rzadko - dodała Kiepura, która zdradziła, że obecnie nie sięga po mocne trunki, bo "do 18. roku wypiła za dużo alkoholu". - Ja zaczęłam moją przygodę z alkoholem i narkotykami, jak miałam 13 lat wypaliła.

W dalszej części wywiadu było jeszcze ciekawiej. - Możliwe, że mój mózg nie działa do końca poprawnie. Nie ma się czego wstydzić, w końcu tyle się tego w siebie władowało. To nie były ilości jeden blunt na dwa miesiące, nie. To było na przykład pół roku, dzień w dzień jarania zioła, mając 14 lat - zdradziła.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na wywiad młodej polityczki uwagę w serwisie X (dawniej Twitter) uwagę zwrócił Mateusz Magdziarz. Zauważył on, że rozmowa z Kiepurą przypadkiem "wyparowała" z sieci. Zwrócił się też do liderów Konfederacji, Sławomira Mentzena i Krzysztofa Bosaka, z pytaniem o sens startu 26-latki w najbliższych wyborach.

"Czy to jest jakaś zaplanowana akcja wymierzona w wybory do Parlamentu Europejskiego? Taki zaawansowany trolling?" - zapytał.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić