Konsternacja polityków PiS w TVP. Tego się nie spodziewali

34

Wpadka w programie TVP. Kontrowersyjny dziennikarz stacji Miłosz Kłeczek pomylił się już na wstępie "Strefy starcia". Jego błąd sprawił, że goście z obozu rządzącego znaleźli się w niekomfortowej sytuacji.

Konsternacja polityków PiS w TVP. Tego się nie spodziewali
Michał Woś (TVP)

"Strefa starcia" to program emitowany na antenie TVP Info. W tej produkcji "ścierają się idee polityczne z polityczną grą, dziennikarze z politykami i politycy z publicznością".

Gospodarzem programu jest Michał Adamczyk. Ostatnim razem zastąpił go jednak Miłosz Kłeczek, który nie ustrzegł się błędów.

W studiu jest z nami wiceminister sprawiedliwości Michał Woś, dobry wieczór. Jest z nami także Maciej Gdula, poseł Lewicy. Jest także z nami Piotr Kaleta, poseł Prawa i Sprawiedliwości - mówił prowadzący.

Wpadka w TVP. Goście nie wiedzieli, co robić

Na przywitanie odpowiedział jedynie poseł Gduła. Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości siedzieli natomiast skonsternowani.

Dlaczego? Wszystko za sprawą tego, że Kłeczek przedstawił ich w złej kolejności. Kiedy kamera pokazywała Kaletę, prowadzący prezentował wiceministra Wosia. Gdy natomiast na ekranie pojawił się Woś, to przedstawiany był Kaleta.

Woś wyglądał na mocno zdezorientowanego. Spojrzał tylko w lewo na Kaletę, który w tym momencie przywitał się na głos z widownią.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić