o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
NB
|

Mieli 5 i 10 lat. Bracia umierali obok siebie na ulicy. Ojciec do końca trzymał ich za ręce

48
Podziel się

W niedzielę w miejscowości Ardea koło Rzymu doszło do strzelaniny. 34-latek zamordował trzy osoby, po czym popełnił samobójstwo. Dwie ofiary to bracia w wieku 5 i 10 lat. Chłopcy bawili się z innymi dziećmi pod domem napastnika.

Mieli 5 i 10 lat. Bracia umierali obok siebie na ulicy. Ojciec do końca trzymał ich za ręce
Tragedia pod Rzymem. 3 osoby zamordowane (PAP)
bEsgQKpx

W niedzielę w miejscowości Ardea we Włoszech doszło do tragedii. 34-latek zaczął strzelać do ludzi na ulicy, zabijając trzy osoby.

Tragedia pod Rzymem. Dwie ofiary to dzieci

Włoskie media ujawniły, że dwie ofiary to dzieci w wieku 5 i 10 lat, David i Daniel Fusinato. Bracia bawili się przed domem napastnika. Były z nimi inne dzieci, którym na szczęście nic się nie stało.

bEsgQKpz
Dzieci, bardzo małe, leżały na ziemi z krwią na piersiach. Ich ojciec był zdesperowany, mówił, że ich serca nie biją - powiedział agencji Ansa świadek zdarzenia, 31-letni Francesco Rizzo.

Babcia chłopców twierdzi, że dzieci długo leżały na ziemi, zanim nadeszła pomoc. Ich ojciec wybiegł na ulicę, gdy tylko usłyszał strzały. Do końca był przy dzieciach i trzymał je za ręce. Władze podały, że mężczyzna przebywa w areszcie domowym niedaleko miejsca, w którym doszło do tragedii.

bEsgQKpF
Trzymają mnie w areszcie domowym za trochę narkotyków, a nikt nie kontrolował jego, człowieka, który miał broń, i spójrzcie, co zrobił - krzyczał zrozpaczony ojciec chłopców.

Trzecią ofiarą był 74-letni Salvatore Ranieri, który jechał na rowerze. Nie jest jasne, co skłoniło napastnika do strzelaniny. 34-letni Andrea Pignani miał problemy psychiczne i niedawno został wypuszczony z ośrodka. Po zamordowaniu trzech osób popełnił samobójstwo.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

bEsgQKpG

Zobacz także: Polscy naukowcy odwinęli mumię z bandaży. Jeden z nich opowiada, co zobaczyli

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEsgQKqa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(48)
Grazia
2 miesiące temu
Dlaczego w domu chorego pozostawiono bron po smierci ojca ktory pracował jako ochroniarz,Bron powinna byc zwrócona, nie bylo by broni i nie zginęły by niewinne dziwci i starszy czlowiek.
Rodzic
2 miesiące temu
W naszej Opozycji mamy też sporo takich świrów jak widzimy w TV reportażach tylko dać wszystkim bron to nawzajem by się wystrzelali HA HA mafia Polska
snathue
2 miesiące temu
Tak to jest, gdy sie psychicznie chorych traktuje jak normalnych ludzi, zamiast ich izolowac do konca zycia od spoleczenstwa. Sa ludzie, kochani, ktorym nie da sie w zaden sposob pomoc, chocbyscie sie wsciekli. Tych ludzi nalezy izolowac do konca ich zycia. Gratulacje dla wszystkich.
bEsgQKqb
Kliczko
2 miesiące temu
A gdzie był wtedy Bóg ?
ddd
2 miesiące temu
Ale jak to?! Przecież prawo zabrania posiadania broni osobom z problemami psychicznymi!
Yazaki
2 miesiące temu
Czyli porachunki pomiędzy dealerami, nic nie dzieję się bez przyczyny panie Faustino!
Maluszki koch...
2 miesiące temu
I czemu były winne te biedne dzieci ?! Tyle ludzi marzy o tym, by I w pl mogła być broń dostępna dla wszystkich. A co by wtedy było, każdy kto by się wkurzył, by te broń uczył i zabiłby zanim by pomyślał. Broń powinna mieć tylko policja ,lesnicy i wojsko. Nikt inny nie powinien mieć prawa dostępu do jakiekolwiek broni.
fgvdfgvdfvdf
2 miesiące temu
biedne dzieciaczki.....zapłąciły życiem za to by wariat miał prawo do wolności....
Gość
2 miesiące temu
Italia to nie Stany i tam niema amerykańskiego snu a więc dlaczego się strzelają może przez zbrodniczego świrusa?
orto
2 miesiące temu
strzelanina? strzelanka? W Katyniu też była strzelanina?
nemo
2 miesiące temu
Wrzeszczały mu pod oknem i się wściekł.
hoplofil
2 miesiące temu
Dlatego każdy powinien mieć nielimitowany dostęp do broni! Gdyby te dzieci miały broń i zamiast bezsensownie bawić się na placu zabaw trenowałyby na strzelnicy, to mogłyby się bronić i położyć napastnika zimnym trupem. A tak uczciwe dziecko jest pozbawione możliwości obrony przed napastnikami przemocą i zmuszaniem do odrabiania lekcji. Tak się kończą rządy lewaków, że giną bezbronne dzieci.
Rozum
2 miesiące temu
"... Nie jest jasne, co skłoniło napastnika do strzelaniny. 34-letni Andrea Pignani miał problemy psychiczne" Bardzo ciekawe. Wyrazy współczucia dla rodzin zamordowanych.
bEsgQKpT
Smutne
2 miesiące temu
Ojciec miał areszt domowy za narkotyki. Może to porachunki?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić