Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Koronawirus w Polsce. Akcja policji we Władysławowie. Wiemy, gdzie będzie kolejna

193
Podziel się:

W ramach akcji "Wakacje- bezpieczna plaża" w ostatni weekend miejscowa policja, sanepid oraz straż miejska kontrolowali stoiska handlowych oraz sklepy przy głównych wejściach na plażę we Władysławowie. Posypały się wnioski do sądu i upomnienia. Redakcja o2 dowiedziała się kiedy i gdzie policja będzie prowadzić kolejne kontrole.

Koronawirus w Polsce. Akcja policji we Władysławowie. Wiemy, gdzie będzie kolejna
Policja w ramach akcji- "Wakacje- bezpieczna plaża" prowadziła kontrole przy wejściu na plażę we Władysławowie (policja.pl)

Od początku trwania pandemii koronawirusa policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku prowadzą różnego rodzaju działania w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby Covid-19. Tym razem udali się do sklepów i stoisk handlowych przy głównych wejściach na plażę we Władysławowie.

Do akcji dołączyli też funkcjonariusze Straży Miejskiej oraz pracownicy Sanepidu. Podczas kontroli aż 100 osób usłyszało upomnienia. Głównie z powodu nie noszenia maseczki ochronnej. Kilkanaście osób dostało pouczenia, a wobec jednego sprawcy zastosowano wniosek o ukaranie do sądu za nieprzestrzeganie obowiązujących obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Funkcjonariusze sporządzili także 4 wnioski o ukaranie do Sądu dotyczące prowadzenia sprzedaży poza miejscem do tego wyznaczonym.

Koronawirus. Policja bierze się za wczasowiczów. Kontrole nad polskim morzem

Jak mówi Naczelnik Wydziału Prewencji KPP Puck podkom. Monika Bradtke w rozmowie z o2.pl policja ma zaplanowane kolejne kontrole.

W ramach akcji "Wakacje-bezpieczna plaża" Policjanci z Pucka w dniu jutrzejszym - 18.08.2020 wybiorą się do Jastrzębiej Góry, by sprawdzić plaże i stoiska znajdujące się przy plaży. Funkcjonariusze od godziny 10 będą kontrolować czy wszyscy stosują się przestrzegania przepisów i zaleceń sanitarnych w zakresie zachowywania dystansu i noszenia maseczek. Kolejna taka kontrola odbędzie się 26 sierpnia w Juracie- mówi podkom. Monika Bradtke

W trakcie interwencji mundurowi informują o konsekwencjach nie tylko prawnych, a przede wszystkim zdrowotnych, co do nie stosowania się do ograniczeń i obostrzeń. Bądźmy odpowiedzialni i stosujmy się do zaleceń sanitarnych i dbajmy o siebie nawzajem.

Zobacz także: Maseczki i rękawiczki w morzu. Coraz większy problem dla środowiska
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(193)
Załamka
2 lata temu
"kontrolowali stoiska handlowych" a może stoiska handlowe?
marysian
2 lata temu
Białoruś II W wykonani PIS
Jona
2 lata temu
Jestem w jastrzebiej bywam we wladku....siedlisko korony....lud z pomaranczowej strefy.....slask, warszawa.....szczegolnie wieczorem jeden przy drugim
Ares
2 lata temu
Kiedy ta władza przestanie dręczyć ludzi. Normalnie jak za niemieckiej okupacji.
komunista
2 lata temu
kasa kasa kasa i jeszcze raz kasa teraz się liczy bo niema juz w sejfach inaczej trzeba dodrukować
Olo
2 lata temu
I nikogo przy tej okazji nie pobili? I to ma być kontrola.
Jadwinia
2 lata temu
A kiedy mandaty za obraze uczuc estetycznych. Takie plastikowe lody kreca tylko Zenkow+.
dogmat
2 lata temu
Policja już tak bardzo zszargała sobie opinie, że już bardziej nie można. Po odejściu PiS połowa Policji do wywalenia. To są ludzie niereformowalni.
joda
2 lata temu
Czyżby nowy program Mandat + ???
Hetman Polny
2 lata temu
Mając na uwadze konstytucję PRL-POLIN KWAŚNIEWSKIEGO Z 1997 ROKU NOSZENIE MASECZEK OBOWIĄZUJE TYLKO TYCH CO TO TZW. USTANOWILI I OGŁOSILI... W MYŚL ZASADY WOLNEGO MANDATU Z KONSTYTUCJI PRL-POLIN INSTRUKCJE WYBORCZE NIE OBOWIĄZUJĄ I VICE VERSA. Czekamy na POWRÓT JEDYNEGO LEGALNEGO PREZYDENTA POLSKI NA UCHODŹSTWIE. ZAZNACZAM JEDYNEGO LEGALNEGO
KLO
2 lata temu
To że lekarze i policjanci przestali wykonywać swoje obowiązki, jest kogoś winą. Jest to naprawdę straszne jak to zostało poprowadzone. To że wielu ludzi ucierpi w tym czasie niektórych najwidoczniej nie obchodzi.
Koba
2 lata temu
To że policja sobie spaceruje po parkach nie oznacza, że ludzie przestali popełniać przestępstwa. Po prostu nie wykonują swojej pracy i więcej ludzi ucierpi.
malutki
2 lata temu
WŁADZA MA RACJĘ choćby nawet jej nie miała hehe
ELL
2 lata temu
Policjo mam do was apel. Widzicie na przykładzie Białorusi co to znaczy zostać kukiełkami i do czego to prowadzi. Obecnie z wami robi się to samo. Jesteście wykorzystywani do bezprawnych ataków na obywateli i ośmieszania tego zawodu. Nie pozwólcie sobie na to. Gdy mnie dziecko zapyta kto to tato? A ja powiem policjanci. Co oni robią tato? Widzisz synu, oni atakują niewinnych ludzi i straszą bezprawnie za nie noszenie szkodliwych masek...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić