o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

Koronawirus w Polsce. Akcja policji we Władysławowie. Wiemy, gdzie będzie kolejna

194
Podziel się

W ramach akcji "Wakacje- bezpieczna plaża" w ostatni weekend miejscowa policja, sanepid oraz straż miejska kontrolowali stoiska handlowych oraz sklepy przy głównych wejściach na plażę we Władysławowie. Posypały się wnioski do sądu i upomnienia. Redakcja o2 dowiedziała się kiedy i gdzie policja będzie prowadzić kolejne kontrole.

Koronawirus w Polsce. Akcja policji we Władysławowie. Wiemy, gdzie będzie kolejna
Policja w ramach akcji- "Wakacje- bezpieczna plaża" prowadziła kontrole przy wejściu na plażę we Władysławowie (policja.pl)
bDKhVUth

Od początku trwania pandemii koronawirusa policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku prowadzą różnego rodzaju działania w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby Covid-19. Tym razem udali się do sklepów i stoisk handlowych przy głównych wejściach na plażę we Władysławowie.

Do akcji dołączyli też funkcjonariusze Straży Miejskiej oraz pracownicy Sanepidu. Podczas kontroli aż 100 osób usłyszało upomnienia. Głównie z powodu nie noszenia maseczki ochronnej. Kilkanaście osób dostało pouczenia, a wobec jednego sprawcy zastosowano wniosek o ukaranie do sądu za nieprzestrzeganie obowiązujących obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Funkcjonariusze sporządzili także 4 wnioski o ukaranie do Sądu dotyczące prowadzenia sprzedaży poza miejscem do tego wyznaczonym.

bDKhVUtj

Koronawirus. Policja bierze się za wczasowiczów. Kontrole nad polskim morzem

Jak mówi Naczelnik Wydziału Prewencji KPP Puck podkom. Monika Bradtke w rozmowie z o2.pl policja ma zaplanowane kolejne kontrole.

W ramach akcji "Wakacje-bezpieczna plaża" Policjanci z Pucka w dniu jutrzejszym - 18.08.2020 wybiorą się do Jastrzębiej Góry, by sprawdzić plaże i stoiska znajdujące się przy plaży. Funkcjonariusze od godziny 10 będą kontrolować czy wszyscy stosują się przestrzegania przepisów i zaleceń sanitarnych w zakresie zachowywania dystansu i noszenia maseczek. Kolejna taka kontrola odbędzie się 26 sierpnia w Juracie- mówi podkom. Monika Bradtke

W trakcie interwencji mundurowi informują o konsekwencjach nie tylko prawnych, a przede wszystkim zdrowotnych, co do nie stosowania się do ograniczeń i obostrzeń. Bądźmy odpowiedzialni i stosujmy się do zaleceń sanitarnych i dbajmy o siebie nawzajem.

bDKhVUtp
Zobacz także: Maseczki i rękawiczki w morzu. Coraz większy problem dla środowiska
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDKhVUtq
bDKhVUtK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(194)
Cóż
7 miesięcy temu
Akcja mandat +
Leszek
7 miesięcy temu
A niech kontrolują ile chcą i tak mandaty do sądu a sąd na rozprawach nawet bez udziału stron wystrzeli je w kosmos gdyż są niezgodne z prawem.
PLANDEMIA
7 miesięcy temu
Górnicy z województwa śląskiego piszą w mediach społecznościowych, że otrzymali wynik testu na koronawirusa jeszcze przed przeprowadzeniem badania. Takich głosów pojawia się coraz więcej. To kolejna odsłona zamieszania z testami na koronawirusa i liczbą zakażeń w regionie, w tym w kopalniach, które są uznawane za główne ognisko epidemii w Śląskiem - informuje "Super Express".
bDKhVUtL
pax
7 miesięcy temu
Chłopaki chyba wiedzą z jakim absurdem mają do czynienia, bo w większości dają upomnienia. Dla nich to pewnie jeszcze większe upokorzenie wykonywać czynności w tym kagańcu. Czasy trudne dla wszystkich, trzeba mądrze, po partyzancku załatwiać takie tematy, legitymowanko, upomnienie, wszyscy szczęśliwi i wracają do swoich zajęć.
Jarek
7 miesięcy temu
Precz z koronawirusowa ściema. Ludzie przestańcie reagować na te bajki i życie normalnie. Władza testuje was na ile może sobie pozwolić na ile może was zniewolenic. Policjanci nie determinuje wlasnego narodu.
Najnowsze komentarze (194)
Załamka
7 miesięcy temu
"kontrolowali stoiska handlowych" a może stoiska handlowe?
marysian
7 miesięcy temu
Białoruś II W wykonani PIS
Jona
7 miesięcy temu
Jestem w jastrzebiej bywam we wladku....siedlisko korony....lud z pomaranczowej strefy.....slask, warszawa.....szczegolnie wieczorem jeden przy drugim
Ares
7 miesięcy temu
Kiedy ta władza przestanie dręczyć ludzi. Normalnie jak za niemieckiej okupacji.
komunista
7 miesięcy temu
kasa kasa kasa i jeszcze raz kasa teraz się liczy bo niema juz w sejfach inaczej trzeba dodrukować
Olo
7 miesięcy temu
I nikogo przy tej okazji nie pobili? I to ma być kontrola.
Jadwinia
7 miesięcy temu
A kiedy mandaty za obraze uczuc estetycznych. Takie plastikowe lody kreca tylko Zenkow+.
dogmat
7 miesięcy temu
Policja już tak bardzo zszargała sobie opinie, że już bardziej nie można. Po odejściu PiS połowa Policji do wywalenia. To są ludzie niereformowalni.
bDKhVUtD
joda
7 miesięcy temu
Czyżby nowy program Mandat + ???
Hetman Polny
7 miesięcy temu
Mając na uwadze konstytucję PRL-POLIN KWAŚNIEWSKIEGO Z 1997 ROKU NOSZENIE MASECZEK OBOWIĄZUJE TYLKO TYCH CO TO TZW. USTANOWILI I OGŁOSILI... W MYŚL ZASADY WOLNEGO MANDATU Z KONSTYTUCJI PRL-POLIN INSTRUKCJE WYBORCZE NIE OBOWIĄZUJĄ I VICE VERSA. Czekamy na POWRÓT JEDYNEGO LEGALNEGO PREZYDENTA POLSKI NA UCHODŹSTWIE. ZAZNACZAM JEDYNEGO LEGALNEGO
KLO
7 miesięcy temu
To że lekarze i policjanci przestali wykonywać swoje obowiązki, jest kogoś winą. Jest to naprawdę straszne jak to zostało poprowadzone. To że wielu ludzi ucierpi w tym czasie niektórych najwidoczniej nie obchodzi.
Koba
7 miesięcy temu
To że policja sobie spaceruje po parkach nie oznacza, że ludzie przestali popełniać przestępstwa. Po prostu nie wykonują swojej pracy i więcej ludzi ucierpi.
malutki
7 miesięcy temu
WŁADZA MA RACJĘ choćby nawet jej nie miała hehe
ELL
7 miesięcy temu
Policjo mam do was apel. Widzicie na przykładzie Białorusi co to znaczy zostać kukiełkami i do czego to prowadzi. Obecnie z wami robi się to samo. Jesteście wykorzystywani do bezprawnych ataków na obywateli i ośmieszania tego zawodu. Nie pozwólcie sobie na to. Gdy mnie dziecko zapyta kto to tato? A ja powiem policjanci. Co oni robią tato? Widzisz synu, oni atakują niewinnych ludzi i straszą bezprawnie za nie noszenie szkodliwych masek...
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić