Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Swoim ofiarom zgotował piekło. Sąd nie miał litości

37
Podziel się

Sadysta z Australii wielokrotnie gwałcił i torturował swoje byłe partnerki, które poznawał za pośrednictwem aplikacji Tinder. "Sprawiał, że jego ofiary czuły się, jakby były z nim w klatce, nie miały wolności, a on utrzymywał kontrolę nad ich życiem" - powiedział sędzia, który skazał 30-latka.

Swoim ofiarom zgotował piekło. Sąd nie miał litości
30-latek bił, gwałcił i torturował swoje partnerki (Twitter.com)
bEUgpPMB

30-letni Aron Goodrem został skazany na 20 lat więzienia po przyznaniu się do ponad 20 zarzutów. Obejmują one 7 przypadków gwałtu i 7 napaści. Ofiarami mężczyzny były jego partnerki, które poznawał na Tinderze. Cztery kobiety miały z nim dzieci.

Poznawał kobiety na Tinderze. Robił z ich życia piekło

Mężczyzna wielokrotnie bił, gwałcił i torturował swoje byłe partnerki. Izolował je, kontrolował ich finanse i telefony komórkowe, mówił im, co wolno im jeść i kiedy mogą wziąć prysznic lub iść do toalety.

bEUgpPMD

Jedną z kobiet 30-latek przypalał z papierosem, przez co pozostawił na jej ciele trwałe blizny. Głową innej ofiary uderzał o ziemię tak długo, aż straciła przytomność. Kolejnej kobiecie groził dwoma maczetami, a jeszcze inną wyciągnął z łóżka za włosy i ciągnął ją po schodach, gdy zobaczył, że dostała wiadomość od znajomego. Później bił ją i groził, że poderżnie jej gardło, jeśli nie będzie go słuchać.

bEUgpPMJ
Wydaje się niezwykłe, że ludzie tacy jak pan Goodrem mogą po prostu spotykać się z ludźmi i popełniać te zbrodnie za pośrednictwem Tindera… I czerpią z tego korzyści, zarabiają na tym i nie wykazują żadnej odpowiedzialności - powiedział sędzia Sądu Okręgowego w Sydney, John Pickering.

Jedna z ofiar mężczyzny powiedziała, że ona i inne kobiety, które dręczył, w końcu są bezpieczne i szczęśliwe, wiedząc, że ich dzieci są teraz chronione i będą dorosłe, zanim zostanie zwolniony.

Pan Goodrem nie będzie już mógł ingerować w wasze życie. Jedyną osobą, która będzie w klatce nie jesteście wy, ale pan Goodrem - zwrócił się do ofiar sędzia.
bEUgpPMK

Zobacz także:"Kobiety bardzo różnie znoszą gwałt". Marta Szarejko zaskoczona słowami seksuolożek

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUgpPNe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(37)
yhm
8 miesięcy temu
Eee no widac ze normalny. ziom
Aza
8 miesięcy temu
Dwiema maczetami, nie dwoma - maczeta jest rodzaju żeńskiego. Jeżeli pani "redaktor" nie nauczyła się tego w szkole, to teraz, przy pisaniu, trzeba sprawdzać każde słowo ze słownikiem.
Dr Nauk
11 miesięcy temu
z twarzy wygląda jak Polak i ma na imię Aron, pewnie z Łodzi
bEUgpPNf
wkurzony
rok temu
30 zepsutych żyć i tylko 20 lat? Facet powinien wvwięźniu doczekać późnej starości, albo i dożywocia
Polak
rok temu
Tymczasem w Polsce pisbolszedojczeszyde wypowiada konwencje o ochronie praw kobiet i dzieci... zony pisowcow maja takie pieklo na codzien w domach a pisbolszedojczeszyde musza sobie zapwwnic bezkarnosc...
Tom
rok temu
Szkoda, że nie pojechał do kraju Assada. Tam by go "wybawili" szybko z tatuarzy.
moni
rok temu
20 lat śmiech na sali tylko sznurek
Leosia
rok temu
Co te kobiety w nim widziały?!
gnago
rok temu
A jeszcze kilka dekad temu zostałby zwyczajnie zabity i zakopany gdzieś na odludziu przez rodzinę czy znajomych tej pierwszej ofiary
Goldengecko
rok temu
W Polsce dostał by 2 lata
Marian
rok temu
Jaki on piekny .Marian
KADZiewicz
rok temu
bardziej brutalnie duzo bardziej no ale zycie
golden
rok temu
oj tam oj tam bez spiny ,rewanz bedzie
bEUgpPMX
Xxx
rok temu
Nie emigrant , biały porządny człowiek, pewnie to wroblili jak tego tam ....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić