Aniela Siwek| 

62-latek oskarżony o gwałt. Ofiara ma zaledwie 3 lata

42

62-letni Graham Medway został oskarżony o gwałt na zaledwie 3-letnim dziecku. Do zbrodni miało dojść w długi weekend na zakończenie wakacji.

62-latek oskarżony o gwałt. Ofiara ma zaledwie 3 lata
Policja wciąż prowadzi śledztwo w sprawie gwałtu na 3-letnim dziecku. (Getty Images)

Do zdarzenia doszło 31 sierpnia w lesie w Fort Victoria Country Park. 62-letni Graham Medway miał zgwałcić zaledwie 3-letnie dziecko. Szczegóły sprawy nie są jeszcze ustalone.

Policja potwierdziła jako dotąd tylko to, że ​​ofiara miała zaledwie trzy lata. Sprawca został oskarżony o gwałt na dziecku w wieku poniżej 13 lat.

Mężczyzna pozostaje w areszcie, a w czwartek stawi się w sądzie w Southampton. Policja prosi każdego, kto ma jakiekolwiek informacje w tej sprawie i może pomóc w dochodzeniu. Jednocześnie apeluje, aby nie spekulować, ponieważ może to zaszkodzić śledztwu.

Zobacz także: Zapomniała, że w Polsce obowiązuje ruch prawostronny
Rozumiemy, że ta sprawa budził zrozumiałe zaniepokojenie lokalnej społeczności, jednak prosimy, abyście nie spekulowali na temat okoliczności, ponieważ może to mieć wpływ na późniejsze postępowanie po przedstawieniu dowodów – przekazuje policja w oświdaczeniu.

Okoliczni mieszkańcy zostali poproszeni o sprawdzenie swoich aparatów i telefonów na wypadek, gdyby znaleźli coś, co mogłoby pomóc w policyjnym dochodzeniu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić