o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Korea Północna. Żona i kochanka walczą o Kim Dzong Una

67
Podziel się

W ostatnim czasie Kim Dzong Un coraz częściej przebywa w towarzystwie swojej dawnej kochanki - 43-letniej Hyon Song-wol. Wokalistka kobiecego zespołu Moranbong Band, często towarzyszyła przywódcy Korei Północnej na paradach i ważnych uroczystościach. Jednocześnie od stycznia nie ma żadnych informacji o Ri Jol-su, żonie Kim Dzong Una.

Korea Północna. Żona i kochanka walczą o Kim Dzong Una
Hyon Song-wol to znana w Korei Północnej wokalistka pop. (Getty Images)
bDplGHZx

43-letnia Hyon Song-wol jest coraz częściej widywana w towarzystwie Kim Dzong Una. Jej obecność u boku przywódcy Korei Północnej podsyca spekulacje, że zajęła miejsce jego żony, która nie pokazywała się publicznie od stycznia.

Według południowokoreańskiego wywiadu piosenkarka i Kim Dzong Un są ze sobą związani od ponad dekady. Związek nie mógł jednak zostać zalegalizowany, ze względu na sprzeciw ojca Kima. Przez lata ich romans był ukrywany, jednak kobieta często pojawiała się na ważnych uroczystościach, a ponadto uczyniono ją członkiem komitetu centralnego rządzącej Partii Robotniczej Korei.

bDplGHZz

W 2013 roku nagle zniknęła. Pojawiły się spekulacje, że Hyon została stracona po tym, jak rzekomo nagrała seks taśmę. Krążyły pogłoski, że rozstrzelał ją pluton egzekucyjny, jednak po kilku miesiącach pojawiła się w telewizji i wróciła do występów.

Zobacz także: Kim Dzong Un przeprasza swój naród. W tle parada ogromnych pocisków balistycznych

Kim Dzong Un u boku kochanki

W ostatnim czasie Hyon wróciła do łask. We wrześniu i październiku podróżowała u boku przywódcy, brała udział w paradach wojskowych, rozmawiała z ważnymi członkami partii i otrzymywała kwiaty od dygnitarzy. To spowodowało kolejną lawinę plotek, jakoby Kim Dzong Un chciał zastąpić swoją żonę, która nie była widziana od stycznia. Wielu ekspertów uważa jednak, że Ri Jol-su zniknęła, ponieważ jest w ciąży.

bDplGHZF

43-letnia Hyon Song-wol jest znaną piosenkarką i członkinią Moranbong Band. Zespół promuje przywódcę Kim Dzong Una oraz kulturę Korei Północnej. Członkinie mają stopnie wojskowe i występują w mundurach. Niektórzy uważają, że Hyon ma ambicje zastąpić młodszą siostrę Kim Dzong Una, Kim Jo Dzong, na stanowisku szefowej Departamentu Propagandy i Agitacji.

bDplGIaa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(67)
romano
miesiąc temu
Nie sztuka mieć kochankę, sztuka to mieć odpowiedni miecz do walki.
paszeko
miesiąc temu
ona ma 43 lata?
✍️✍️✍️
miesiąc temu
po jakiego hu piszecie o tym ???
bDplGIab
łojciec
miesiąc temu
Nasz Kim ma też kochankę w Toruniu.
Wolski99
miesiąc temu
W Korei Płn. kochanka Najukochańszego Przywódcy jest członkinią Komitetu Centralnego rządzącej partii, u nas nie tak dawno w najwyższych władzach rządzącego PiS zasiadały dwie żony niejakiego Gosiewskiego, natomiast dziś, tatuś urzędującego prezydęta kraju, jest Marszałkiem woj.małopolskiego,jego córka jest doradczynią prezydęta, a żona sekretarza generalnego PiS,zasiada we władzach pięciu spółek Skarbu Państwa. Widzicie jakieś różnice między naszym krajem a Koreą PLn,bo ja nie. Nasz Najukochańszy Przywódca, Kaczyński,też nie widzi, bo gdyby widział,to by coś z tym zrobił.
Najnowsze komentarze (67)
Wyga
miesiąc temu
Nasz POwinien taką mieć.
stanlej4
miesiąc temu
Ja bym z checia na weekendy byl takim dyktatorem korei. Patrzac na nia to i viagra zbedna
anty
miesiąc temu
ten chociaz ma kochanke a nasz jarkacz ma meza
Nawet...
miesiąc temu
...to to niebrzydkie,i moze ciągnąć na stojąco..
1951
miesiąc temu
Albo kilka
Artur
miesiąc temu
gdzie on jest ? nie widzę. gdzie się pokazuje ? widzę jakąś kobietę i jakiś gości , gdzie Kim ???? gdzie ? pokaż palcem, bo nie widzę....
Wojtek
miesiąc temu
Wkrótce okaże się że Kim nigdy nie miał żony. Każdy obywatel z osobna to potwierdzi. Pisemnie.
marek
miesiąc temu
Ciekawe w jaki sposób pozbędzie się żony?
bDplGHZT
rezun-one
miesiąc temu
Co w tym dziwnego, w Polsce nikt nigdy nie widział żony Kaczyńskiego ale różne panie bez kwalifikacji zajmują eksponowane stanowiska, np premiera, szefa TK.
bubek
miesiąc temu
Niestety po 40 kobitki tracą gwarancję... a te młode już teraz są coraz chętniejsze i za kasę zrobią wszystko. Po "marszach" będzie też trochę sierotek do przygarnięcia, za coś będą musiały żyć jak starzy przeniosą się na kwatery.
Mój nick
miesiąc temu
Skoro ma 43 lata to nic dziwnego, że ją wymienił na nowszy model
lbtg
miesiąc temu
Jest w wawie na straju dzieci
Taaa
miesiąc temu
Niedawno czytałem na O2 że Kim nie żyje .
jaromir
miesiąc temu
co wy wypisujecie to zdjęcie mojej narzeczonej z Korei za 2 miesiące bierzemy ślub
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić