Wróć na
oprac. Anna Piątkowska-Borek
|

Koronawirus. Naukowcy wzywają WHO do zmiany zaleceń ochrony przed zakażeniem

120
Podziel się

Naukowcy z całego świata napisali list otwarty do WHO, w którym domagają się, by Światowa Organizacja Zdrowia jasno i szczerze powiedziała, jak przenosi się koronawirus.

Koronawirus. Naukowcy wzywają WHO do zmiany zaleceń ochrony przed zakażeniem
Szef WHO, dr Tedros Adhanom Ghebreyesus. (YouTube)
bCXLiXkR

W poniedziałek 6 czerwca w magazynie "Clinical Infectious Diseases" ukaże się list otwarty do WHO. 239 naukowców z całego świata domaga się szczerych i konkretnych przekazów w sprawie koronawirusa.

Koronawirus. Przenosi się podczas mówienia

Teraz naukowy chcą, by WHO zaczęła mówić o powietrznej naturze koronawirusa SARS CoV-2. Jak przekazało CNN, naukowcy w liście otwartym podkreślają, że koronawirus przenosi się poprzez powietrze - może unosić się w aeorozolu wydychanym przez człowieka i wydzielanym w czasie mówienia.

bCXLiXkT

O tym, że możliwa jest aerozolowa transmisja koronawirusa, naukowcy mówią już od lutego. Jak informuje CNN, teraz zależy im, by WHO jasno przekazała, że tak rzeczywiście SARS-CoV-2 się przenosi.

WHO do tej pory nie podawała takich informacji. Naukowcy mają nadzieję, że ich list przyniesie zmianę.

bCXLiXlu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(120)
WoW
3 miesiące temu
WHO wie tyle co pani zapowiadająca pogodę:)
Wtajemniczony
3 miesiące temu
LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE. ONI BĘDĄ JUŻ ZA KILKA MIESIĘCY PODAWAĆ LUDZIOM FAŁSZYWĄ SZCZEPIONKĘ, KTÓRA MA NAS OCHORNIĆ PRZED COVID19. TAK NAPRAWDĘ BEDZIE TAK CHIP UMIESZCZONY PO TO ABY NAS KOTROLOWAC. NIE DAJCIE SIE NABRAC
Erni
3 miesiące temu
-Panie doktorze, kiedy minie epidemia koronawirusa ? -Nie wiem, jestem lekarzem a nie politykiem.
bCXLiXlv
MORAL
3 miesiące temu
KOMPLETNA BZDURA, WIĘCEJ LUDZI UMIERA CODZIENNIE NA INNE CHOROBY NIŻ NA CORONA, OŚMIESZA SIĘ TA INSTYTUCJA, POCHWALAM TRUMPA, ŻE NIE DA ANI CENTA, NA TO TOWARZYSTWO. GONIĆ
Adrian
3 miesiące temu
Drogą kropelkowa i aerozol. Czym to się od siebie różni? Odkrycie stulecia. WHO jest już skompromitowany. Teraz kompromitują się naukowcy.
Najnowsze komentarze (120)
Kubraczek
2 miesiące temu
HAHAHAHABUAHAHAHAHHA. WHo, kto wam wierzy???
Wiezacs
2 miesiące temu
Myślę że Bóg nie wytrzyma głupoty człowieka i ukarze nas solidnie
Wssert
2 miesiące temu
Zaczynają od nowa próbują jak tylko mogą ludzi otumanic nie dajcie się ludzie przecież umiemy czytać i pisać więc czytajmy na ten temat chcą zarabiać na biednych ludziach jak teraz na maseczkach w styd
GOSC
2 miesiące temu
DOSC !!!!!!!!! CORONAWIRUS PRZEDOSTAL SIE Z LABORATORIUM Z CHIN W POWIETRZE I NADAL SIE W NIM UTRZYMUJE !!!!!! TYLE ZE WIATR GO ROZPRASZA I NOSI TAM I SPOWROTEM.NOSCIE MASECZKI I UNIKAJCIE MLODZIEZY I DZIECI KTORE GDY GO ZLAPIA SA NOSICIELAMI - NIC IM NIE JEST A ZARAZAJA.POTRWA TO JESZCZE TRZY LATA ZANIM SIE TAK OSLABI I BEDZIE NORMALNIE JAK GRYPA Z NAMI ZYL.
Anka
2 miesiące temu
Przestańcie. Chodzi wam o to, żeby ludzie się że sobą nie kontaktowali. Koronawirus to WIELKA ŚCIEMA na skalę globalną.
wojar
2 miesiące temu
Ordynator Szpitala zakażnego do lekarza dyżurnego - dowiedziałem się z gazety że mamy na oddziale koronowirusa dlaczego ja o tym nic nie wiem ?
Polak
2 miesiące temu
Tedros Adhanom Ghebreyesus, Mateuszwi Morawieckiemu, Andrzejowi Dudzie I wielu innym propagującym właściwa prawdę już dziękujemy.
Wkurzony
2 miesiące temu
Przecież ten szef WHO to terrorysta jakiś czas temu biegał z karabinem a teraz mówi światu co mają robić! Całe WHO z Gatesem na czele powinno stanąć przed sądem za masowe ludobójstwo. Celowo coś wypuścili a szczepionka jest dawno gotowa tylko nie można jej podać tak od razu... Bo przecież muszą być badania przeprowadzone najpierw :-) Kogo obchodzi czy szczepionka będzie miała skutki uboczne??? Najważniejsza jest kasa a ludzi mają w tyłku! Pomyślcie! Jak ktoś jest sponsorowany z sektora prywatnego to na czym mu bardziej zależy? Na zdrowiu jakichśtam szaraczków czy na kasie? Taka prawda! Mam nadzieję że służby specjalne wezmą się za nich!
bCXLiXln
Alf
2 miesiące temu
Kto w to jeszcze wierzy? Robią Z nas bezmózgi a ludzie to łykają. Who jest wiarygodna jak nasi politycy.
Meras
2 miesiące temu
Szczepta się nikt wam nie broni tylko potem nie płaczta. Organizm ludzki daje radę. Koronę zaplanowano żeby zaszczepić. Dajcie zarobić biedakowi Gates.
ccc
2 miesiące temu
Albo sami nie wiedzą, albo celowo wprowadzają dezinformację - tyle, że my nie wiemy dlaczego
dobry żart
2 miesiące temu
who, jasno i szczerze. To mnie rozbawiło.
Zaskoczy was
2 miesiące temu
Wejdź na portal, fb, Głos Gminny, film, Ten kabaret usuwają bardzo szybko.
Gggady
3 miesiące temu
Nie ma wirusa, Chińczycy zbudowali szczepionki, włożyli w to miliardy, Gates, Klinton i inni w to zamieszani. Zaczęli szczepić trzeci świat, dzieci po szczepionkach stali się kalekami, w Afryce szczepili bo chcieli zmiejszyc populację, teraz chcą z nami to zrobić. Mało zarobili. Żeby sprzedać szczepionki, wywołali Pandemie, potem że będzie szczepionka i od czekają parę miesięcy. Ta samą szczepionkę niby na kowid19 chcą cały świat szczepić. Chiny zostały oskarżone o masowe ludobujstwo, odpowiedzieli że każdy z nich podpisał zgodę na zaszczepienie się. Oskarżenie też było że ci ludzie nie umieli czytać, odp... Nas to nieobchodzi,, podpisali zgodę itd. Jest film na fb poszukajcie.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić