Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Koronawirus. To już totalny absurd? Szczypiorniści muszą grać w maseczkach

5

Niecodzienne obrazki w hiszpańskiej ekstraklasie. Piłkarze ręczni ABANCA Ademar Leon i DS Blendio Sinfin Santander zagrali w maseczkach! To pierwszy taki przypadek w świecie handballu.

Koronawirus. To już totalny absurd? Szczypiorniści muszą grać w maseczkach
Mecz w maseczkach (Twitter , Abanca Ademar León)

Koronawirus nadal bardzo mocno wpływa na nasze życie codzienne. Zaraza z Chin sprawia, że nie możemy wrócić do normalnego funkcjonowania. Na co dzień towarzyszą nam maseczki.

W naszym kraju niektórzy są zwolnieni z obowiązku zakrywania twarzy. Maseczek nosić nie muszą chociażby zawodnicy uczestniczący w wydarzeniach sportowych. Inaczej sytuacja wygląda w Hiszpanii...

Władze Kastylii i Leon podjęły decyzję, która mocno wpłynęła na sportowe zmagania. Nowe zasady mówią o tym, że wszyscy uczestnicy rozgrywek sportowych w tym regionie w halach i innych obiektach zamkniętych muszą nosić maseczki!

Koronawirus. Pierwsza taka sytuacja

W związku z tym w sobotnim meczu szczypiorniści ABANCA Ademar Leon i Blendio Sinfin (31:23) zagrali z osłoniętymi twarzami.

Sytuacja wygląda dość absurdalnie. Tym bardziej, kiedy weźmiemy po uwagę, że w meczach piłki ręcznej zawodnicy praktycznie wciąż mają ze sobą kontakt. Maseczki oczywiście zsuwały się z nosów i ust szczypiornistów hiszpańskich zespołów.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić