o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Donald Trump w ogniu krytyki. Jego lekarz rozwiał w końcu wątpliwości

87
Podziel się

Prezydent Stanów Zjednoczonych wrócił do swoich zwykłych obowiązków. Tak szybkie dojście do siebie po zachorowaniu na COVID-19 wzbudził kontrowersje wśród Amerykanów. W końcu na temat stanu zdrowia Donalda Trumpa wypowiedział się jego lekarz.

Donald Trump w ogniu krytyki. Jego lekarz rozwiał w końcu wątpliwości
Donald Trump zbyt szybko wrócił do swoich obowiązków po zarażeniu koronawirusem? (Getty Images, Win McNamee , Staff)
bDSQRidh

Zgodnie z oficjalnymi przekazami Białego Domu Donald Trump nie ma już objawów COVID-19. Wielu Amerykanów nie czuje się jednak przekonanych tymi zapewnieniami.

Opinia publiczna zarzucała prezydentowi USA m.in., że tylko udaje powrót do formy. Wskazywano również, że powinien ograniczyć działania ze względu na dobro otoczenia, które wciąż może zarazić się od niego koronawirusem.

bDSQRidj

Donald Trump może zarazić koronawirusem inne osoby?

Głos na temat stanu Donalda Trumpa zdecydował się zabrać jego lekarz – Sean Conley. Wydał on specjalne oświadczenie, w którym zapewnił opinię publiczną, że prezydent nie stanowi już źródła transmisji SARS-CoV-2.

Zobacz także: Zobacz też: Trump wrócił do Białego Domu
bDSQRidp

Jak dowodził Sean Conely, na prezydencie zostały przeprowadzone specjalne testy. Ich wyniki miały wskazać w sposób niebudzący wątpliwości, że pacjent nie stanowi dla nikogo zagrożenia. Tym samym wszelkie zarzuty o narażenie zdrowia innych są bezzasadne.

(Donald Trump – przyp. red.) nie stanowi dla innych zagrożenia. Nie ma już dowodów na aktywną replikację wirusa – zapewnił doktor Sean Conely ("Reuters").

Według ustaleń "Reuters" Sean Conely nie wyjaśnił, czy Donald Trump przeszedł już kolejny test na obecność koronawirusa i czy wynik okazał się negatywny. Do tej pory zarażenie SARS-CoV-2 potwierdzono u co najmniej 34 bliskich i współpracowników prezydenta, w tym jego żony Melanii.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDSQRidK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(87)
Aga
6 miesięcy temu
Bo on nie miał Covidu, po tyg. już nie zaraza? niezła ściema
Ghost
6 miesięcy temu
Nie tylko Trump, czy Szumowski szybko wyzdrowieli z COVID, ale również minister Michał Dworczyk skrócił sobie o kilka dni kwarantannę. Także wniosek jest taki, że politycy mają silniejsze od nas organizmy:)
fds
6 miesięcy temu
szybko cos zdrowieja ci politycy
bDSQRidL
htr
6 miesięcy temu
Wyglada na to,ze mozna szybko sie wyleczyc z korony, ale trzeba byc Prezydentem ew Ministrem. Czyli leki sa , ale nie dla wszystkich.
Weee
6 miesięcy temu
Szumis zawstydzil Trumpa - wyzdrowial w 1 dzien...
Najnowsze komentarze (87)
czytelnik
6 miesięcy temu
bo on nie byl wcale chory to taka przykrywka
oburzona
6 miesięcy temu
Niezły teatr. Jak ktoś głupi, to kupi. A inni Amerykanie to wg Trumpa frajerzy, że umierają po ciężkim zachorowaniu na covid19, bo nie leczono ich w najlepszym standardzie z ich podatków?
Chester
6 miesięcy temu
skoro pan prezydent wyzdrowial w dwa dni poniwaz dostal wlaswe lekarstwa,to dlaczego dopuscil do smierci prawie 200000 tys. amerykanow?
Alexkre
6 miesięcy temu
A możne mu dać Polski Test dla Górników .
hfhfghfgh
6 miesięcy temu
To niech lepiej powiedzą czym clauna wyleczyli....
[;;];
6 miesięcy temu
Najgorszy prezydent w dziejach Stanów Zjednoczonych
Mr nice
6 miesięcy temu
To jest wszystko dziwne angol Borys, Nagle zachorował szybko, wyzdrowiał, Donald zachorował i szybko ozdrowiał, u nas kilku pokitikierów też to samo, Faktem jest że oni mają dostęp, do najlepszych lekarzy, i leków, wiadomo zwykły człowiek to niech zdycha, nasz ryży mówił że maski nic nie dają, Faktem jest że to sprężyna któregoś z państw, ten virus, dwie fale, mało kto mówi prawdę.
Chorowit
6 miesięcy temu
A moze po prostu miał objawy alergii albo jakies zapalenie oskrzeli? Przeciez ludzie zawsze mieli duszności i kaszel czy inne problemy z płucami. Sam jestem alergikiem i wiem jak to jest, a teraz wszystko to Covid... Niezła ściema.
bDSQRidD
olo
6 miesięcy temu
jakie testy taki covid
Czy to prawda
6 miesięcy temu
I taki człowiek kieruje największym mocarstwem świata? Boję się...
pol
6 miesięcy temu
Jak Szumi. Wziął tabletkę"dzień po"
GieTek
6 miesięcy temu
Polityczna ustawka wobec spadających notowań.
Hehe
6 miesięcy temu
Co to jest Arechin? Lek z grupy leków stosowanych w leczeniu zimnicy (malarii) i chorób reumatycznych. Kiedy stosować Arechin? Preparat jest wskazany w leczeniu następujących zakażeń: • zimnica (malaria); zapobieganie i leczenie ostrych napadów oraz leczenie podtrzymujące zimnicy wywołanej przez wrażliwe na chlorochinę gatunki pierwotniaków z rodzaju zarodźca (Plasmodium) • pełzakowica i ropień wątroby wywołane przez pełzaka (amebę) • leczenie wspomagające w zakażeniach koronowirusami typu beta, takich jak SARS-CoV, MERS-CoV i SARS-CoV-2 (uznawany za przyczynę choroby COVID-19).
obywyral
6 miesięcy temu
TRUMP 2020
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić