o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
oprac.
Robert Czykiel
|
aktualizacja

Koronawirus w kościele. Sanepid szuka wiernych, którzy byli na mszy

11
Podziel się

Na mszy świętej z okazji Bożego Ciała przyszła osoba zakażona. Teraz sanepid i sołectwo Tylicz poszukuje wiernych, którzy w tym samym czasie przebywali w kościele.

Koronawirus w kościele. Sanepid szuka wiernych, którzy byli na mszy
Koronawirus w kościele w Tyliczu (Getty Images)
bECctNat

W Polsce cały czas sytuacja jest niepokojąca. We wtorek rano przybyło aż 407 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Niestety, cały czas pojawiają się nowe ogniska. Nie tylko w zakładach pracy.

Koronawirus w kościele w Tyliczu

Informowaliśmy o weselu, po którym potwierdzono koronawirusa u jedenastu gości. Tym razem sprawa dotyczy kościoła w Tyliczu (województwo małopolskie). Okazuje się, że 11 czerwca na mszy świętej z okazji Bożego Ciała była osoba zakażona.

Zobacz także: Zakrywanie twarzy i ust w komunikacji miejskiej. Która maseczka najlepsza na upał?
bECctNav

Sanepid z Nowego Sącza poszukuje wszystkich osób, które tego dnia uczestniczyły w mszy o godzinie 7:00. Jest ryzyko, że wirus rozprzestrzenił się w kościele i zarażonych może być więcej.

Sołectwo Tylicz apeluje do wiernych, by kontaktowali się telefonicznie z sanepidem. Na temat osoby zakażonej wiadomo tylko, że pochodzi ze wsi Muszynka.

bECctNaB

Czytaj także:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECctNaW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(11)
ZdrowyJakByk
rok temu
Karetek więcej na ulicach nie ma. Widział ktoś na ulicy umierającego na COVID ? Czy tylko w tv? Namioty porozstawiane przed szpitalem? Tylko w tv. Bujda na resorach. Zaraz będzie lincz na mnie. Lekarze dostali odgórnie przypisywać COVID-19 do większości przypadków. Po protestach w stanach powinno być więcej zachorowań a co za tym idzie wzrost śmiertelności. Kolejki przed sklepami kilkunasto metrowe, dzieci wróciły do szkoły. Dzieci odporne na wirusa? Po prostu dzieci nie umierają ze starości. Większość umierających to po 40 roku życia. Zawaly udary raki itd itp po prostu umierają ale nie na coronawirusa wymyślonego. Ograniczyli nasze prawa cześć z mas nie ma pracy małe firmy upadły. Nie dowiemy się kto ale wiadomo po co dla pieniędzy na pewno. Nie było wirusa nie ma i nie będzie!
nikt
rok temu
Kto da gwarancję, że ta osoba nie była świadomie "podstawiona"? jest temat do pisania i straszenia ludzi
Polak.
rok temu
Nie za bardzo rozumiem dlaczego w kraju katolickim jest wprowadzona kwarantanna narodowa. Wedle wiary powinniśmy pokładać ufność w zamiarach Stwórcy i modlić się. Żadnych masek, mycia rąk, tylko zaufanie do losu swego jedynego. Nie za bardzo też rozumiem dlaczego katolicy chodzą do lekarzy. Wedle wiary boli cię np ząb to cierpienie uszlachetnia i będziesz bliżej Boga. Bo przecież jego zamiary są szlachetne i mają swoją logikę....
bECctNaX
rte
rok temu
To Bóg ustanowił kwarantannę : Księga liczb rozdział 12 wersety 14 i 15 „14 Wówczas Jahwe (imię Boże wg przekładu kard. Wyszyńskiego) rzekł do Mojżesza: „Gdyby ojciec splunął jej w twarz, czyż nie byłaby upokorzona przez siedem dni? Niech na siedem dni zostanie poddana kwarantannie poza obozem, a potem niech zostanie przyjęta”. 15 Toteż Miriam została na siedem dni poddana kwarantannie poza obozem i lud nie wyruszył, dopóki Miriam nie została przyjęta.”
Ktoś
rok temu
Przestańcie pisać takie ściemy! KORONAŚWIRUS to sztucznie wywołana PLANDEMIA służąca do zniewolenia ludzkości! A co w sklepie czy w pracy się nie zarazisz? Przeciez wiadomo że dziwactwo dąży do zniszczenia wartości Polskich i dobrych! I szukają tylko czego się doczepić! Tak samą z kopalniami.. zamknąć i zniszczyć Kopalnie bo są jeszcze Polskie ale jakby były zagraniczne to bezpieczne... wstyd mi za Polskę że dała się tak oszukać sztucznej Pandemii ktorej niema! A Bill Gates to zbrodniasz a WHO to Światowa Organizacja Zbrodni i Przestępstwa!
lub
rok temu
O jakiej pandemii mówimy? bez objawowo choruje ponad połowa społeczeństwa, to tak jak z katarem , większość go ma. Maseczki i dystans na nic się zdają jak nie wytworzymy naturalnej odporności. Słońce i aktywność ruchowa na świeżym powietrzy to najlepsze lekarstwo
Polakantypis
rok temu
Co to za Bóg który zaraża ludzi śmiertelną chorobą?? Wiem wiem nie miesza się w życie ludzkie na ziemi, jeżeli tak twierdzisz to jesteś głupszy niż ci się wydaje bo jednemu (złu) zaprzeczasz a w cuda (dobro) wierzysz, przecież przed chwilką pomyślałeś że się nie miesza....
gaja
rok temu
im więcej starych umrze tym więcej kasy dla kleru za pogrzeby i mszę za duszę. Nie szanują wcale zdrówka swoich wiernych
grochu
rok temu
bóg ich ocali
Babcia
rok temu
A po kościele do sąsiadki na plotki a następnego dnia do sklepu włazić innym na plecy!!!
Lach
rok temu
Panowie w sukienkach na mawiajcie owieczki do kościołów i zararzajcie się na wzajem i umierajcie razem z owieczkami
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić