o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
|

Koronawirus w Polsce. Kiedy nowe ograniczenia na weselach? Padła możliwa data

0
Podziel się

Koronawirus nie odpuszcza. Zaraza wciąż szaleje po naszym kraju i uniemożliwia powrót do normalności. Niestety, już wkrótce ze względu na COVID-19 mogą zostać wprowadzone nowe ograniczenia w organizacji wesel.

Koronawirus w Polsce. Kiedy nowe ograniczenia na weselach? Padła możliwa data
Koronawirus. Będą nowe ograniczenia na weselach? (pixabay.com)
bDfnNGBh

Liczba zakażeń koronawirusem w naszym kraju nieco spadła. Zdaniem ekspertów nie oznacza to jednak, że mamy do czynienia z wygasaniem epidemii. Prognozowane są kolejne wzrosty potwierdzonych przypadków COVID-19.

W tej chwili mamy dość dobrą sytuację, ale spodziewamy się, że w związku chociażby z powrotem dzieci do szkół w najbliższym czasie zapadalność może się zwiększyć - powiedział Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas w rozmowie z RMF FM.

Czytaj także:

bDfnNGBj

Koronawirus w Polsce. Będą nowe ograniczenia na weselach?

To brzmi bardzo niepokojąco. Wiele wskazuje na to, że już niebawem może dojść do wprowadzenia kolejnych ograniczeń w organizacji uroczystości weselnych.

Będę rekomendował panu premierowi ok. 50 osób na weselach. To ograniczenie miałoby największy sens w połowie października - to jest moje zdanie - zaznaczył Pinkas.

Główny Inspektor Sanitarny pamięta o młodych parach i organizatorach wesel. Wyraźnie podkreślił w rozmowie ze wspomnianą rozgłośnią, że powinni otrzymać dużo czasu na dostosowanie się do zmian.

bDfnNGBp
Nie możemy dewastować życia ludziom - przyznał Jarosław Pinkas.
bDfnNGBK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić