"Powiem szczerze - horror". Paweł Kukiz pokazał na Facebooku, co robił przez 3 tyg.

90

Paweł Kukiz jest jednym z najpopularniejszych polityków w mediach społecznościowych. Udziela się w nich zwykle regularnie, stąd jego nieobecność zmartwiła fanów. Właśnie wrócił i zdradził, co go tak zajmowało.

"Powiem szczerze - horror". Paweł Kukiz pokazał na Facebooku, co robił przez 3 tyg.
Paweł Kukiz (Facebook)

Mało osób wie, jakie Paweł Kukiz ma hobby. Tymczasem polityk publikuje zdjęcia i opowiada internautom o uprawie winogron. Aktywność ta pochłonęła go ostatnio bez reszty. Przy okazji zdradził też tajemnicę związaną z winnicą.

Jak przyznał - wszystko przez szpaki, które nagle zaatakowały jego krzewy. Musiał interweniować. Paweł Kukiz pochwalił się internautom, że przyciął własnoręcznie przeszło 1,5 tys. krzewów. To zaledwie 1/5 wszystkich, jakie posiada. Dopiero po ich przycięciu muzyk mógł nałożyć na krzewy siatkę ochronną przed szpakami.

Paweł Kukiz zdradził historię dotyczącą winnicy. Więcej w poście na Facebooku:

- (...) Otóż w 1258 roku w Łosiowie, gdzie mieszkam, powstała komturia Joannitów. Czytając ich historię natknąłem się na zapis, z którego wynikało, że uprawiali na tych ziemiach winną latorośl. W czasach rock’n’rolla, kiedy ani pieniądze ani cena ziemi nie były dla mnie problemem, powiedzialem sobie - „sprawdzam” - i posadziłem krzewy. I faktycznie - klimat dla winogron okazał się okej - czytamy.

Przycinanie krzewów to jednak tylko część aktywności, które zajmują wolny czas polityka. Paweł Kukiz przez pierwsze dni starał się uporządkować wszystko, co znajduje się w wokół jego domu. Miał sporo pracy...

Trwa ładowanie wpisu:facebook
- (...) Miałem wakacje, które poświęciłem na to, co zaniedbałem w domu i wkoło domu przez ostatnie 5 lat... Powiem szczerze - horror... Nie będę pokazywał fotek z piwnic, komórek, zakamarków i garażu, które przez ten czas opanowywałem, ale dwa kontenery starych „przydasiów” odjechały w siną dal - śmieje się muzyk.

O "wakacjach" Pawła Kukiza internauci dyskutowali w komentarzach z entuzjazmem. Chwalili sobie, że polityk uchylił im rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego.

Zobacz także: Warszawa. Protest aktywistów z Extinction Rebellion. Chcą ogłoszenia Alarmu Klimatycznego
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić