o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Koronawirus w Polsce. Środowy raport Ministerstwa Zdrowia. Nie jest dobrze

46
Podziel się

O 10:30 ukazał się kolejny raport na temat stanu pandemii COVID-19 w Polsce. Okazało się, że w środę 20 stycznia potwierdzono prawie 7 tysięcy kolejnych zarażeń. Niestety, odnotowano również ponad 400 zgonów.

Koronawirus w Polsce. Środowy raport Ministerstwa Zdrowia. Nie jest dobrze
Koronawirus w Polsce (Getty Images, NurPhoto , Contributor)
bECpmVxN

Jak podano na portalu Gov.pl, koronawirusem zaraziło się łącznie 6 919 kolejnych osób. Najwięcej przypadków (890) miało miejsce w woj. mazowieckim. Kolejne odnotowano na terenie następujących województw: wielkopolskiego (683), śląskiego (649), pomorskiego (582), zachodniopomorskiego (550), warmińsko-mazurskiego (549), kujawsko-pomorskiego (534), łódzkiego (393), lubelskiego (357), dolnośląskiego (336), podlaskiego (329), małopolskiego (280), lubuskiego (201), podkarpackiego (192), opolskiego (138), świętokrzyskiego (125).

131 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną – podało Ministerstwo Zdrowia na Twitterze.
bECpmVxP

Koronawirus w Polsce – raport Ministerstwa Zdrowia

Potwierdzono śmierć 443 osób zarażonych koronawirusem. 106 zmarło bezpośrednio na COVID-19, a u 337 występowały schorzenia współistniejące.

bECpmVxV

Łącznie do środy 20 stycznia koronawirusem zaraziło się 1 450 747 mieszkańców Polski. 34 141 zakażonych zmarło.

Zobacz także: Zobacz też: Czy ozdrowieńcy powinni być szczepieni? Prof. Simon: "Nie ma przeciwwskazań, żeby podbić poziom przeciwciał"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECpmVyq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(46)
Kreska
7 miesięcy temu
Żadne obostrzenia nic nie pomogą. To po prostu nie ma już sensu. Musimy się pogodzić ze zwiększoną umieralnością, niemal taką jaka była norma przed erą antybiotyków. Globaliści uznali, że jest nas za dużo i użyli broni biologicznej. Przy okazji wojskowi dowiedzieli się, że takiej broni nie da się już powstrzymać. Trzeba znieść sanitarne rygory i pogodzić się z powszechnym zagrożeniem zdrowotnym. Szczepionki chronią częściowo i na krótko więc póki ktoś jakimś cudem nie znajdzie skutecznego leku na covid-19 i podobne sztucznie spreparowane wirusy pozostanie władzom ogłosić koniec epidemii i zaakceptować covid tak jak grypę. Jeśli władze zrobią to szybko, uratują gospodarkę i ludność przed głodową śmiercią.
Darek
8 miesięcy temu
Prawie 7000 podobno zachorowało. Ok. Ale dlaczego nie podajecie, że prawie 9000 wyzdrowiało ? Wypada być rzetelnym.
Zniesmaczona.
8 miesięcy temu
Bzdura totalna. Nie robią testów więc nie wiedzą ile osób jest zarażonych. Ministerstwo Zdrowia podaje takie cyfry jakie chce i jak im jest wygodniej. Zarażonych w Polsce może być nawet 15.000 osób.
bECpmVyr
🦍🦍🦍🦍
8 miesięcy temu
A KIEDY BYLO⁉️❗
Oko
8 miesięcy temu
Dlaczego mówi się że zmarli na covid dlatego żeby straszyć statystykami. Ludzie ogarnijcie się nie ma żadnych zgonów na covid to są zgony ludzi którzy od roku czekają na planowe operacje,onkologiczni którzy po pół roku czekają na pierwszą wizytę i zastraszeni którzy w obawie zakarżenia wirtualnym wirusem nie poszli do lekarza i się nie doczekali.
Grypa2o2o
8 miesięcy temu
Chorobą są testy PCR. Przy 35 cyklach jest 97% możliwość wskazania fałszywie pozytywnego wyniku.W Polsce 45 cykle to norma.
Dratewka
8 miesięcy temu
To zróbcie w końcu tak żeby było dobrze
Pinokio
8 miesięcy temu
Apeluję do społeczeństwa pamiętajcie się!Tak naprawdę nikt nie wie co znajduje się w tych szczepionkach dla celebrytów i polityków sól fizjologiczna a dla seniorów śmierć
niestety
8 miesięcy temu
Podobno testami PCR można manipulować - w zależności od potrzeb. To mówią fachowcy, i nawet tłumaczą jak to robić.
Mery
8 miesięcy temu
Od jakiegoś już czasu jesteśmy w strefie żółtej a nadal jest lockdown? Ciekawe dlaczego...
Tede
8 miesięcy temu
A jak tam na stadionie narodowym? Co taka cisza?
NSZ
8 miesięcy temu
Ci co mieli choroby współistniejące to co ich zabiło Covid-19!!!!!, czy nie????. Największy współczynnik zgonów w Europie na 1000osób , to POlska , waha się od 6-10%. Czy teraz nie ma problemu z ilością zgonów w stosunku do Zarażonych, to otwierajcie i luzujcie obostrzenia.
Cyrenejczyk
8 miesięcy temu
KLAMSTWA KLAMSTWA ciąg dalszy.
bECpmVyj
amantadyna
8 miesięcy temu
HA HA haha haha haha hahahaha haha haha haha
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić