Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Koronawirus w Polsce. Środowe dane są koszmarne! "III fala nabiera impetu"

76
Podziel się:

Są powody do dużego niepokoju. Wszystko za sprawą danych, które w środę rano podał wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Wynika z nich, że epidemia koronawirusa w Polsce nabiera rozpędu.

Koronawirus w Polsce. Środowe dane są koszmarne! "III fala nabiera impetu"
Na zdjęciu: Waldemar Kraska (Wikimedia Commons)

Sytuacja epidemiczna w Polsce nie ulega poprawie. Jest już pewne, że mamy do czynienia z III falą, która nabiera rozpędu.

Wyniki wskazują, że III fala nabiera impetu. Mamy dziś 15698 nowych przypadków - powiedział wiceminister zdrowia Waldemar Kraska w rozmowie z PR1.

W środowy poranek Kraska podał też, że zmarło 309 zakażonych osób. Przedstawiciel rządu nie ukrywa, że to "bardzo niepokojący sygnał". Jednocześnie spostrzegł, że coraz więcej osób trafia "na łóżka covidowe i pod respiratory".

Koronawirus w Polsce. Wnioski wiceministra zdrowia

Waldemar Kraska podzielił się też swoimi przemyśleniami na temat aktualnej sytuacji. Stwierdził, że Polacy "zaczęli leczyć się na koronawirusa na własną rękę". Niestety, osoby trafiające do szpitali nierzadko są w złym stanie.

Kontaktujmy się ze swoim lekarzem, korzystajmy z pulsoksymetrów, wtedy szanse na szybszy powrót do zdrowia są większe - podkreślił wiceminister zdrowia.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(76)
Pelek
rok temu
Ta trzecia fala już jest od wyborów ciągle tylko to słychać a co robi rząd żeby nie było 3 fali w ciągu 6 miesięcy wymyślili rzekomo szczepionki a na AIDS do tej pory nie ma ani konkretnego leku ani szczepionki i to tyle lat a co z rakiem czy też mają konkretne lekarstwa ile jeszcze ten naród będą mamic nie mówię ze nic się nie dzieje ale niech te myślące mózgi zaczną trzeźwo myśleć bo za komuny też oni do szkoły chodzili i to właśnie dzięki komunie są kim są
91 Divok
rok temu
Naprawde komus tak bardzo zależy, by tych przypadków było jak najwięcej. Bardzo dziwne jest, że w Szwecji i na Białorusi niema żądnych restrykcji, a zachorowań o wiele mniej i gospodarka funkcjonuje jakby nigdy nic?! Wirus oczywiście jest, wiem, bo sam chorowałem, ale statystyki to już zupewnie co innego. Najwększe oszustwo wszechczasów !!!
gfd
rok temu
3 fala potrzebna politykom, bo za duzo luzu mieliscie, czas dokrecic nam srubki, zebysmy nie zapomnieli przypadkiem o padnemii, tresowania ciag dalszy!
Znamy prawdę
rok temu
Nie ma żadnej fali i nigdy nie było.
Azana
rok temu
No oczywiście niejeden chory chce przeczekać wirusa w domu a na co może liczyć na uzdrowienie przez telefon albo czekać pod dżwiami jak pies ,może ktoś zechce go przyjąć,oczym wy piszecie !!co założy se maszynkę na palec i zadzwoni ,Panie doktoże niech mie pan dopisze do statystyk bo właśnie dogorewam a niechciał bym panu zaprzątać tym głowy bo ma pan ważniejsze sprawy na głowie odbieranie telefonu. Nasi doktorzy hmmmm!!????
spitygonzales
rok temu
rząd chyba się cieszy bo wypłacą mniej emerytur
Gosc2
rok temu
W ciagu jednego dnia 15600 chorych na covit ojej, po tym jak ludzie sie zachowuja i pisza to jest nic nowego. Co wyniknie to tez wiadomo, znowu beda zaostrzenia.
Rok 1984
rok temu
czy ktoś jeszcze wierzy w oszustwa władzy ? kraska mózg ci chyba wyparował na skutek rzekomej 3 fali - ja z niecierpliwością czekam na kolejne fale
Kjhg
rok temu
Skazać media za wymyślanie fal i scieme
Kjjh
rok temu
Śmieszne fale wszystko dla hajsu i resetu gospodarki widać kto rządzi światem paranoja
Stop
rok temu
Masz prawo bezmyślnie szczepić swoje dzieci, ale jeśli twoje dziecko dozna wskutek tego ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci porażenia mózgowego, paraliżu, zapalenia opon mózgowych, sepsy, autyzmu, nowotworu, cukrzycy, astmy, śmierci łóżeczkowej lub późniejszej itp. musisz podpisać zobowiązanie, że pokryjesz wszystkie koszty leczenia i rehabilitacji z własnej kieszeni i nie będziesz rujnować podatnika roszczeniami finansowymi. Konsekwencje swojej nieodpowiedzialności (niechęci do samodzielnego zdobywania wiedzy z niezależnych, czyli nieopłacanych przez producentów szczepionek źródeł) musisz ponieść sam/a! Przemyśl samodzielnie, czy warto zastępować niegroźne i w pełni uleczalne choroby, takie jak odra czy koklusz śmiercią lub kalectwem. Żaden producent szczepionki nie ponosi odpowiedzialności cywilnej z tytułu szkód zaistniałych w przypadku śmierci bądź uszczerbku na zdrowiu wynikłych z podania szczepionki (Public Law 99‐660) – prawo podpisane przez prezydenta Ronalda Reagana. Święta mantra pseudonauki zwanej wakcynologią: „Nie ma żadnych badań naukowych potwierdzających szkodliwość szczepień”, jest bezczelnym kłamstwem. Badań NAUKOWYCH, negujących skuteczność i bezpieczeństwo szczepień, opublikowanych w recenzowanych czasopismach medycznych są setki, a nawet tysiące. Książka Neila Z. Millera „Szczepienia, przegląd krytycznych badań” jest już dostępna w języku polskim. Miller jest również współautorem książki dr Mayera Eisensteina „Szczepić czy nie? Podejmij świadomą decyzję”. Zdobądź rzetelną wiedzę ZANIM zaszczepisz. Nie bądź Polakiem mądrym po szkodzie!
Gfyrda
rok temu
Widać jak władza na całym świecie nakręca się koronawirusem, jak oni nas pozamykają, jak pobudują szpitale tymczasowe, jak oni nas zaszczepią ... I właśnie o to chodzi, żeby nie zajmować się trudnymi sprawami - prawdziwymi chorobami, gospodarką, finansami, pracą dla ludzi tylko wymyślonym zagrożeniem i zwalać na wirusa wszelkie niepowodzenia przez najbliższe 10 lat
Hej hooo
rok temu
Nie ma fal, nie ma fal.
Pytający
rok temu
Dlaczego nie są podawane dane o zrobionych testach ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić