aktualizacja 

Koronawirus. Wicepremier ma COVID-19

115

Kolejny polski polityk jest zarażony SARS-CoV-2. To Jacek Sasin – poseł Prawa i Sprawiedliwości i Minister Aktywów Państwowych. Wiemy, w jakim jest stanie.

Koronawirus. Wicepremier ma COVID-19
Wicepremierzy Gliński, Kaczyński i Sasin (PAP, Tytus Żmijewski)

Informację o stanie zdrowia Jacka Sasina przekazał Krzysztof Berenda. Dziennikarz RMF FM potwierdził, że polityk Prawa i Sprawiedliwości nie ma poważnych objawów COVID-19.

Jacek Sasin – koronawirus. Wicepremier jest chory na COVID-19

Wicepremier Rady Ministrów nie zaprzestał wypełniania obowiązków. Jednak ze względu na swój stan zdrowia Jacek Sasin jest zmuszony wykonywać je w trybie zdalnym.

Sam Jacek Sasin na razie nie odniósł się do doniesień na temat swojego stanu zdrowia. Wicepremier nie jest pierwszym politykiem Prawa i Sprawiedliwości, który zachorował na COVID-19. W 2020 roku pozytywny wynik na obecność koronawirusa uzyskali m.in. Mariusz Błaszczak i Przemysław Czarnek oraz prezydent Andrzej Duda.

Jacek Sasin już wcześniej kilkukrotnie był zmuszony przebywać na kwarantannie. Miało to miejsce w marcu, maju, sierpniu oraz październiku – Minister Aktywów Państwowych kontaktował się wcześniej z osobami, u których potwierdzono zarażenie koronawirusem.

Zobacz także: Zobacz też: Pielęgniarki oburzone słowami Jacka Sasina. Iwona Borchulska zabrała głos
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić