Korwin-Mikke zakażony. W takim jest stanie

1108

Janusz Korwin-Mikke ma koronawirusa. Na Twitterze poinformował o tym, jak się czuje. Nie obyło się bez docinków wobec Lecha Wałęsy, który niedawno także został zakażony.

Korwin-Mikke zakażony. W takim jest stanie
Janusz Korwin-Mikke zakaził się koronawirusem (AKPA)

W sobotę w Polsce padł nowy rekord zakażeń od początku pandemii. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 40 876 nowych przypadkach koronawirusa, a szef resortu Adam Niedzielski przewiduje kolejne wzrosty w najbliższych dniach. Sytuacja pandemiczna staje się coraz bardziej niepokojąca.

O chorobie coraz częściej informują w mediach społecznościowych znane osobistości ze świata show-biznesu czy polityki. W piątek Lech Wałęsa powiadomił na Facebooku o otrzymaniu pozytywnego wyniku testu na obecność COVID-19. Teraz to samo zrobił na Twitterze Janusz Korwin Mikke.

Korwin-Mikke zakażony

Poseł Konfederacji wykonał test na koronawirusa w piątek, a w sobotę odebrał pozytywny wynik. Korwin-Mikke poinformował, że zakaził się już po raz drugi. Zachorowała także jego rodzina. Jak dodał, wirus oszczędził jedynie jego najmłodszego syna, 8-letniego Karola.

Sam polityk czuje się dobrze. "Tym razem przechodzę już bardzo lekko, zwykły katar znoszę gorzej" - napisał na Twitterze Korwin-Mikke.

Poseł nie omieszkał wykorzystać okazji, by wbić szpilę byłemu prezydentowi. Korwin-Mikke udostępnił w poście link do artykułu o zakażeniu Lecha Wałęsy i zarzucił mu kłamstwo. Były lider Solidarności zapewniał, że złapał wirusa mimo przyjęcia trzech szczepionek.

Podejrzewam, że p. Lech Wałęsa jak zwykle kłamał, że się zaszczepił - stwierdził Korwin-Mikke.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Ważna deklaracja prywatnej przychodni. Chodzi o piątą falę
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić