Koszmar na siłowni w Poznaniu. Znaleziono zwłoki

125

Koszmar na terenie siłowni w Galerii Pestka w Poznaniu. W piątek 5 listopada znaleziono tam zwłoki mężczyzny. Policja bada okoliczności tragedii.

Koszmar na siłowni w Poznaniu. Znaleziono zwłoki
Galeria Pestka (Facebook)

Do tragedii doszło w piątek, 5 listopada ok. godz. 17:00 w Galerii Pestka przy Alejach Solidarności w Poznaniu. Na terenie obiektu sportowego znaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejsce wezwano służby ratunkowe.

Jak podaje "Głos Wielkopolski" obsługa siłowni jeszcze przed przyjazdem mundurowych wyprosiła wszystkich klientów.

Mamy informację, że na terenie siłowni w Galerii Pestka znaleziono zwłoki mężczyzny. Jego wiek nie jest znany. Koroner jest w drodze i to on ustali, co się wydarzyło - przekazał mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji, cyt. przez "Głos Wielkopolski" .

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny.

Galeria wydała oświadczenie

"W piątek 5 listopada na siłowni CityFit doszło do zasłabnięcia jednego z klubowiczów. Pracownicy obsługi siłowni podjęli natychmiastowo czynności resuscytacyjne, które trwały do przyjazdu służb medycznych i policji. Pomimo podjętych prób ratunkowych, akcja zakończyła się niepowodzeniem. Jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Jesteśmy w kontakcie ze służbami i czekamy na dalsze wyjaśnienie przyczyny zdarzenia" - czytamy w oświadczeniu Galerii Pestka, cyt. przez epoznan.pl.

Zobacz także: Coraz gorsza sytuacja pandemiczna w Polsce. Prof. Simon: Tak być nie może!
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić