Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Koszmar pod Oleśnicą. 15-latek wciągnięty przez maszynę sortującą

59
Podziel się

W jednym z gospodarstw rolniczych pod Oleśnicą (woj. dolnośląskie) doszło do bardzo poważnego wypadku. Maszyna sortująca wciągnęła 15-letniego chłopaka.

Koszmar pod Oleśnicą. 15-latek wciągnięty przez maszynę sortującą
Prace na polu - zdj. ilustracyjne (Pixabay)
bEKXQYyJ

Zdarzenie miało miejsce w sobotę przed południem. Na miejsce dramatu wezwano cztery zastępy straży pożarnej. Potrzebny był też śmigłowiec LPR.

"Gazeta Wrocławska" donosi, że chłopca, którego wciągnęła maszyna, udało się szybko wyciągnąć. Później 15-latek został przetransportowany do szpitala.

bEKXQYyL

Cud pod Oleśnicą

W tym przypadku doszło do cudu. Chłopak uniknął najgorszego scenariusza. Mało tego, miał tyle szczęścia, że nawet nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Skończyło się jedynie na stłuczeniach i powierzchownych ranach głowy. Bez wątpienia to traumatyczne doświadczenie powinno być dla 15-latka poważną lekcją na przyszłość. To kolejny dowód na to, że z maszynami rolniczymi nie ma żartów.

bEKXQYyR

Każdego roku na polach dochodzi do tragicznych wypadków lub takich, które skutkują poważnymi obrażeniami. Bardzo często ofiarami są dzieci lub młodzież. Rodzice powinni mieć do na uwadze. Należy szczególnie troszczyć się o bezpieczeństwo młodych osób.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKXQYzm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(59)
ryter
miesiąc temu
te 4 zastępy straży pożarnej na ratunek maszynie ??
zbulwersowany...
miesiąc temu
Maszyna chyba wadliwa bo powinna go błyskawicznie podzielić i posortować na części
No co?
miesiąc temu
Kiedy skończy się niewolnictwo w Polsce trwające całe wieki i zaprzestanie się wykorzystywać dzieci do pracy na wsi? Dlaczego o tym się nie mówi a black srajfmajters się wychwala?
bEKXQYzn
rolnik
miesiąc temu
"Maszyna sortująca". Znam się trochę na rolnictwie, ale nie wiem o jaką maszynę chodzi. Może redak torek wyjaśni o jaką maszynę chodzi?
posortowany
miesiąc temu
No i do jakiego sortu trafił lepszego czy gorszego?
aha
miesiąc temu
Z maszynami rolniczymi nie ma żartów bo są całkowicie pozbawione poczucia humoru. Czyżby cudem ocalona ofiara chciała taką maszynę połaskotać.
chomikos
miesiąc temu
Z maszynami rolniczymi nie ma żartów. Niedawno mnie roztrząsacz obornika gonił dwie godziny po mieście. Ledwo dałem radę dać nogę...
ajejku
miesiąc temu
"Na miejsce dramatu wezwano cztery zastępy straży pożarnej. Potrzebny był też śmigłowiec LPR." A gdzie służby ratunkowe i policja ?
123
miesiąc temu
napisz po ludzku albo nie pisz wcale
dsew
miesiąc temu
widocznie to był lepszy sort, zostanie w przyszłości politykiem
Ewa
miesiąc temu
Gdy rozpoczęłam czytanie artykułu, wyobraziłam dobie najgorsze. Cieszę die, ze wszystko zakończyło się pomyślnie j chłopak przezyl. Życzę mu powodzenia w życiu. Jego rówieśnicy w miastach często nawet nie „ścięła władnych łóżek” a tutaj chłopak pomagał rodzicom w pracach. Wielki szacun dla pracy młodego człowieka !!! Trzymaj się 👍😀
sdfwg
miesiąc temu
No to się posortował....
cianato
miesiąc temu
I nie było blisko żadnego szpitala, w którym jak najszybciej można byłoby udzielić podstawowej najszybszej pomocy i diagnozy, tylko wleczono to gówno; przez które nie ma pieniędzy na rzeczywistą pomoc tylko na widowiskowe efekty.
bEKXQYzf
Wie ktoś?
miesiąc temu
To dzieciak pracował w sortowni paczek?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić