Koszmar pod Oleśnicą. 15-latek wciągnięty przez maszynę sortującą

125

W jednym z gospodarstw rolniczych pod Oleśnicą (woj. dolnośląskie) doszło do bardzo poważnego wypadku. Maszyna sortująca wciągnęła 15-letniego chłopaka.

Koszmar pod Oleśnicą. 15-latek wciągnięty przez maszynę sortującą
Prace na polu - zdj. ilustracyjne (Pixabay)

Zdarzenie miało miejsce w sobotę przed południem. Na miejsce dramatu wezwano cztery zastępy straży pożarnej. Potrzebny był też śmigłowiec LPR.

"Gazeta Wrocławska" donosi, że chłopca, którego wciągnęła maszyna, udało się szybko wyciągnąć. Później 15-latek został przetransportowany do szpitala.

Cud pod Oleśnicą

W tym przypadku doszło do cudu. Chłopak uniknął najgorszego scenariusza. Mało tego, miał tyle szczęścia, że nawet nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Skończyło się jedynie na stłuczeniach i powierzchownych ranach głowy. Bez wątpienia to traumatyczne doświadczenie powinno być dla 15-latka poważną lekcją na przyszłość. To kolejny dowód na to, że z maszynami rolniczymi nie ma żartów.

Każdego roku na polach dochodzi do tragicznych wypadków lub takich, które skutkują poważnymi obrażeniami. Bardzo często ofiarami są dzieci lub młodzież. Rodzice powinni mieć do na uwadze. Należy szczególnie troszczyć się o bezpieczeństwo młodych osób.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić