Koszmar w USA. 28-letni Polak zabił żonę na oczach dzieci

394

Wstrząsająca zbrodnia w stanie Connecticut w USA. W mieście Ansonia 28-letni Polak Kamil Z. zamordował swoją żonę na oczach małych dzieci. Mężczyzna pochodzi z powiatu łukowskiego.

Koszmar w USA. 28-letni Polak zabił żonę na oczach dzieci
W mieście Ansonia 28-letni Polak Kamil Z. zamordował swoją żonę na oczach małych dzieci. (Google Maps, Ansonia Police Department)

Do tragedii doszło 9 listopada br. w miejscowości Ansonia w amerykańskim stanie Connecticut. Kiedy policja przyjechała na miejsce w drzwiach zastała 3-letniego chłopca, który wskazał mundurowym drogę do kuchni. Funkcjonariusze już z zewnątrz słyszeli płacz i wrzask dochodzące z wnętrza.

W środku policjanci zastali 28-letniego Kamila Z. stojącego nad swoją żoną 34-letnią Grace Z. Kobieta leżała na ziemi, była cała zakrwawiona. "Co ja zrobiłem? - krzyczał Polak do policjanta. Policjanci znaleźli na miejscu zbrodni zakrwawiony nóż.

34-letnia poszkodowana została przewieziona na izbę przyjęć do szpitala Yale-New Haven. Niestety jej życia nie udało się uratować, kobieta zmarła.

Jak się okazało, w momencie zbrodni oprócz 3-letniego chłopca, w domu było także niemowlę, które spało w salonie. Trzecie dziecko pary, 5-letni chłopiec był w tym czasie w szkole.

Kamil Z. został aresztowany i usłyszał zarzut morderstwa. Mężczyzna czeka na rozprawę przed sądem w Derby. Miejscowa policja wciąż bada, co doprowadziło do morderstwa. "Dziennik Wschodni" ustalił, że 28-letni Kamil Z. urodził się w Łukowie.

Zobacz także: Sensacyjne odkrycie polskich badaczy w podziemiach świątyni Hatszepsut w Egipcie
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić