Radosław Opas
Radosław Opas| 

Przeprowadzał egzorcyzmy na 6-letnim chłopcu. Dziecko zmarło

113

Mieszkaniec Arizony został aresztowany w związku ze śmiercią swojego 6-letniego syna po tym, jak wlał on gorącą wodę do gardła chłopca, na skutek czego dziecko zmarło. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że zrobił to, ponieważ chciał „wypędzić z niego demona”.

NIPOZZANO FLORENCE - SEPTEMBER 23:  on September 23, 2011 in Nipozzano Florence, Italy. (Photo by Franco Origlia/Getty Images)
NIPOZZANO FLORENCE - SEPTEMBER 23: on September 23, 2011 in Nipozzano Florence, Italy. (Photo by Franco Origlia/Getty Images) (Getty Images, Franco Origlia / Contributor)

Ojciec zabił własne dziecko. Pablo Martinez umieścił swojego syna pod kranem w wannie, a następnie odkręcił gorącą wodę, którą wlewał 6-latkowi do gardła. Podczas przesłuchania zeznał, że utrzymywał go w takiej pozycji przez około 10 minut.

Mężczyzna wykonywał egzorcyzmy. Mieszkaniec Arizony w rozmowie z detektywami stwierdził, że wlał wodę do gardła chłopca, aby spróbować „wyrzucić z niego demona” po tym, jak był świadkiem jego „nienaturalnego ataku wściekłości”.

Policję zawiadomiła żona sprawcy. Przybrana matka chłopca Romelia Martinez zadzwoniła na numer 911, kiedy po wejściu do łazienki zobaczyła swojego partnera odprawiającego egzorcyzmy. Kobieta przekonywała, że aresztowany mężczyzna zaoferował wcześniej wykąpanie ich dwójki dzieci, po czym udał się z nimi do łazienki.

Zobacz także: Zobacz także: Nierozgarnięci złodzieje. Szuka ich policja

Pablo Martinez został oskarżony o zabójstwo. Podczas procesu będzie go reprezentować publiczny obrońca Michael John Martinez Areinoff. Według wyników przeprowadzonych badań, zmarły chłopiec miał ślady poparzeń na 15 proc. swojego ciała, w tym na głowie, łokciach i przedramionach - donosi nbcnews.com.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić