o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac. Anna Piątkowska-Borek
|

Koszmarny finał. Kochanek na zawsze zniszczył jej twarz. Oblał też dziecko

0
Podziel się

Do czego może doprowadzić niespełniona miłość? W Sant Feliu de Guíxols w Hiszpanii doszło do tragedii. Mężczyzna oblał żrącą substancją chemiczną byłą kochankę i jej 5-letnie dziecko.

Koszmarny finał. Kochanek na zawsze zniszczył jej twarz. Oblał też dziecko
Hiszpania. Do czego może doprowadzić niespełniona miłość? (Pixabay)
bDyWSQdh

Były kochanek zaatakował kobietę i jej córkę

35-letnia Ana Marie została zaatakowana przez byłego kochanka. 45-latek, z którym miała krótki romans, oblał ją żrążcą substancją chemiczną. Jak doszło do tragedii?

bDyWSQdj

Zdarzenie miało miejsce w gminie Sant Feliu de Guíxols w Hiszpanii. Jak donosi serwis "Nius Diario", mężczyzna pracował w piekarni, niedaleko domu 35-latki. Ponieważ jej małżeństwo przeżywało kryzys, kobieta wdała się w romans.

Romans nie trwał długo. Ana Marie szybko go zakończyła i wyznała wszystko mężowi. Jej kochanek nie przyjął jednak tego do wiadomości. Groził kobiecie, że spali ją żywcem, przychodził pod jej dom i rzucał kamieniami w okna, pobił się nawet z jej mężem. Ana Marie zgłaszała to 10 razy na policję, ale funkcjonariusze nie reagowali.

Hiszpania. Oblał kochankę i jej dziecko sodą kaustyczną

Ostatecznie, 29 czerwca, jak podał "Nius Diaro", mężczyzna przyszedł ponownie rzucać kamieniami w okna domu byłej kochanki. Ta wyszła, by go przegonić. Za nią pobiegła 5-letnia córka. Tymczasem mężczyzna w pewnym momencie oblał je sodą kaustyczną, bardzo żrącą substancją.

bDyWSQdp

Kobieta zasłoniła dziecko w ostatniej chwili. Poparzenia dziewczynki są przez to na szczęście niewielkie. Sama 35-latka doznała natomiast bardzo rozległych oparzeń, może nawet strcić wzrok, ponieważ soda kaustyczna dostała się jej do oka.

Zobacz także: Wielki rabunek w Hiszpanii. Ukradł 2 mln maseczek
bDyWSQdK
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić