Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

Koszmarny finał poszukiwań. Odnaleziono ciało starosty Mariusza Bieńka

15
Podziel się

Znaleziono ciało starosty płockiego Mariusza Bieńka. Znajdowało się w rejonie jednego z mostów na Wiśle w Płocku. Tragiczną informację potwierdził prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.

Koszmarny finał poszukiwań. Odnaleziono ciało starosty Mariusza Bieńka
Mariusz Bieniek (Facebook)

RMF FM podaje, że ciało Mariusza Bieńka znaleźli wędkarze. Zauważyli je w Wiśle, około dwóch kilometrów od mostu im. Legionów Piłsudskiego w Płocku.

Wszyscy do końca mieliśmy nadzieję. Niestety, dziś nadeszła bardzo smutna informacja o odnalezieniu ciała tragicznie zmarłego Mariusza Bieńka, starosty powiatu płockiego. Wiele razy miałem okazję z nim współpracować i poznałem go jako świetnego samorządowca, zaangażowanego w swoją pracę na rzecz naszej lokalnej wspólnoty, zawsze gotowego do działania i niesienia pomocy. Był młody, energiczny, miał jeszcze wiele planów i dużo dobrego do zrobienia - napisał na Facebooku prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.

Informację o śmierci 37-letniego Mariusza Bieńka przekazało również Starostwo Powiatowe w Płocku. "Powiat Płocki pogrążył się w żałobie" - zaznaczono.

Tragiczna śmierć starosty

W niedzielę doszło do zaginięcia polityka. Tego dnia na Wiśle, powyżej miejscowości Świniary, miał miejsce wypadek. Z łodzi wypadło trzech mężczyzn. Dwóch zdołało wydostać się na brzeg.

Niestety, Bieniek został pod wodą. Ratownicy poszukiwali go przez cztery dni.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(15)
Wędkarz
5 miesięcy temu
Często gęsto tam plywali. Żadko kiedy trzeźwo po pisywali się łódka. Kiedyś przyj..... W beton do zmiany odległości nurtu który był pod wodą jeden mało przez przód łódki nie wyleciał. Na relingach się naszczęście zatrzymał.
Olo
5 miesięcy temu
Norma to życie!!!! Idzie dalej
Nurek
5 miesięcy temu
Moze ktos pomógł mu utonąc
wyborca
5 miesięcy temu
coś tu nie pasuje , 2 dopłynęło do brzegu a on dlaczego z pod wody nie wynurzył się ? może już był nieprzytomny ? to jakieś dziwne , zawsze tam łowił ryby z łodzi ? czy to jednorazowy wypad ? czy zawsze z tymi ludźmi ? ile pytań i nie ma odpowiedzi , młody człowiek całe życie było przed nim
gośćxxxx
5 miesięcy temu
Z łodzi wypadło trzech mężczyzn! Trzeźwi raczej nie byli...
Emilia
5 miesięcy temu
Dla wszystkich którzy piszą obraźliwe komentarze: ruszcie głową i pomyślcie że za chwilę może to lub coś innego dotyczyć Was lub Waszej rodziny, ponieważ nie znacie dnia ani godziny. Boże przebacz im bo nie wiedzą co czynią. Kondolencje dla rodziny, odszedł dobry człowiek.
Lenka
5 miesięcy temu
Kapok!
Alek
5 miesięcy temu
Byli trzeźwi...?
Goty Rybak
5 miesięcy temu
No cóż, nie on pierwszy utonął podczas wędkowania.
Greta.
5 miesięcy temu
Wyrazy współczucia. Taki młody życie przed nim. Straszne
:DDDDDD
5 miesięcy temu
:)utopił się na covid :)
karmek
5 miesięcy temu
Wrócił Tusk i...
Antoni
5 miesięcy temu
A to se popływać było z 2 promilami amoże koledzy mu przy tym pomogli
xyz
5 miesięcy temu
jak tragiczna ponoc wszyscy byki pijani i wsiedli do ludki,gdzie tu odpowiedzialnosc
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić