Koszmarny wypadek na Dolnym Śląsku. Nie żyje 2-letnie dziecko

259

W niedzielę po południu w miejscowości Koźmin na Dolnym Śląsku doszło do koszmarnego wypadku, w wyniku którego zginęło 2-letnie dziecko. Cztery osoby zostały ranne, w tym kobieta w 7. miesiącu ciąży.

Koszmarny wypadek na Dolnym Śląsku. Nie żyje 2-letnie dziecko
W niedzielę po południu w miejscowości Koźmin na Dolnym Śląsku doszło do koszmarnego wypadku, w wyniku którego zginęło 2-letnie dziecko. (Facebook)

W niedzielę ok. godz. 15.30 na drodze wojewódzkiej nr 352 na wysokości miejscowości Koźmin pod Zgorzelcem doszło do śmiertelnego w skutkach czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Z relacji świadków wynika, że jadący z nadmierną prędkością kierowca audi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadącego forda.

Srawca wypadku uciekł w kierunku lasu, porzucając jadącego z nim pasażera ze złamaną ręką.

Jak informuje portal zgorzelec.info, w wyniku zderzenia zginęło 2-letnie dziecko. Poszkodowane zostały łącznie cztery osoby, w tym w ciężkim stanie do szpitala trafiła kobieta w 7. miesiącu ciąży. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Przy wypadku pracowały dwa zastępy straży pożarnej, policja oraz prokurator. Jak ustalił portal zgorzelec.info, kilka godzin później oficerom udało się zatrzymać kierowcę audi.

Zobacz także: 220 tonowa ciężarówka wjechała w samochód. Nagranie z groźnego wypadku w Kazachstanie
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić