Koszmarny wypadek w Gdańsku. Pasażerka autobusu straciła nogę. Policjanci apelują

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w lutym, przy ul. Stryjewskiego w Gdańsku. Kierowca autobusu miejskiego najechał kołem tylnej osi na wysiadającą z autobusu pasażerkę. Kobieta straciła nogę. Policjanci szukają świadków wypadku.

Po wypadku pasażerka straciła nogęPo wypadku pasażerka straciła nogę
Źródło zdjęć: © Getty Images | Ivan Mezhui
Aneta Polak

Do wypadku doszło 11 lutego około godziny 9:00, na wysokości przystanku autobusowego "Stogi" w Gdańsku. 19 marca policja zamieściła w sieci komunikat, w którym przekazała, że poszukuje świadków dramatycznego zdarzenia.

Kierowca autobusu miejskiego najechał kołem tylnej osi na wysiadającą z autobusu pasażerkę. Kobieta straciła nogę.

Ok. godz. 9 przy ul. Stryjewskiego w Gdańsku, na wysokości przystanku autobusowego "Stogi", kierujący autobusem miejskim marki MAN, ruszając z przystanku w kierunku zajezdni tramwajowej przy ul. Nowotnej, najechał kołem tylnej osi na wysiadającą z autobusu pasażerkę, co było przyczyną późniejszej amputacji kończyny - napisali policjanci w komunikacie.

Policja szuka świadków wypadku

Sprawą zajął się Wydział ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. Funkcjonariusze apelują do osób, które były świadkami zdarzenia, o pilny kontakt.

Z Wydziałem ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku można się skontaktować pod numerem tel. 47 741 66 80.

Wybrane dla Ciebie