Karolina Woźniak| 

Kot doprowadził przechodnia do utraty przytomności. Pies stoczył walkę. Nagranie

39

Do tej niecodziennej sytuacji doszło w mieście Harbin w północno-wschodnich Chinach. Na nagraniu z monitoringu można zobaczyć spacerującego Gao Fenghua, na którego z nieba spada kot.

Kot doprowadził przechodnia do utraty przytomności. Pies stoczył walkę. Nagranie
Kot spadł na mężczyznę. Ten stracił przytomność (YouTube, Sorphea Peou)

Kot uciekł od razu. Po chwili do nieprzytomnego mężczyzny podszedł pies, który nie wiedział, co dzieje się z jego właścicielem. Dostrzegł jednak kota i od razu pobiegł w jego stronę. Zwierzęta stoczyły ze sobą walkę.

W międzyczasie wokół nieprzytomnego mężczyzny zaczęli zbierać się gapie. To oni wezwali karetkę. Fenghua spędził 23 dni w szpitalu, zanim został wypisany do domu. Według Harbin TV, mężczyźnie potrzebna jest rehabilitacja.

Zobacz także: Dog Corners Cat After It Plummets On To Pensioner s Head LADbible

Zdaniem syna poszkodowanego mężczyzny, kot należy do ich sąsiada, Pan Yu. Jak podają zagraniczne media, rodzina poszkodowanego próbuje dogadać się z sąsiadami w kwestii odszkodowania. Nie wiadomo, czy robią to prywatnie, czy wynajęli do tego prawników.

Internauci zwracali uwagę na reakcję przechodniów. Na nagraniu można zauważyć, że na początku nikt nawet nie zatrzymał się przy nieprzytomnym mężczyźnie. Ludzie patrzą na poszkodowanego, zatrzymują się na chwilę i idą dalej.

Zobacz także: Zobacz także: Hybryda wilka i psa. Cierpliwie bawi się ze szczeniakami
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić