Krwawa emerytka w Kętrzynie. 11-letni Olek dostał nożem po komunii

533

Dla 11-latka z Kętrzyna (woj. warmińsko-mazurskie) Pierwsza Komunia Święta miała dramatyczne zakończenie. Chłopiec po uroczystym obiedzie wyszedł przed blok, by pograć w piłkę z kolegami. Nie spodobało się to jego sąsiadce, która postanowiła uciszyć chłopców za pomocą... noża.

Krwawa emerytka w Kętrzynie. 11-letni Olek dostał nożem po komunii
Zdjęcie ilustracyjne. (Getty Images)

11-letni Olek S. po uroczystościach Pierwszej Komunii Świętej i wspólnym obiedzie z rodziną postanowił wyjść przed blok i spotkać się z kolegami. Chłopcy zaczęli grać w piłkę. Wesoła zabawa dzieci omal nie zakończyła się tragedią. Wszystko przez mało cierpliwą sąsiadkę.

Z tym chłopakiem nie można było wytrzymać. A to pluje mi na schody albo rowerem zastawia wejście do piwnicy, żebym prania nie mogła powiesić - narzeka na 11-latka jego sąsiadka w rozmowie z "Faktem"

81-letnia kobieta wyszła przed blok z nożem. Marianna A. tłumaczy, że to chłopiec pierwszy się na nią rzucił.

Wtedy w niedzielę jedliśmy obiad, a młodzi pod blokiem w piłkę grali. Specjalnie kopnęli ją prosto do mojego ogródka. Dwa tulipany żółte akurat kwitły i je połamali. Myślę, wezmę nóż i te dwa tulipany połamane zetnę i do wazonu wsadzę. Jak wyszłam na schody, to ten młody skoczył na mnie i powalił na posadzkę. Zaczął mnie szarpać jedną ręką, a drugą dusić - tłumaczy emerytka "Fakt".

Sąsiadka raniła nożem chłopca

W trakcie szarpaniny 81-latka raniła chłopca nożem w okolicach klatki piersiowej. 11-latek trafił do olsztyńskiego szpitala. Na szczęście obrażenia nie były poważne i dziecko tego samego dnia wróciło do domu. Sąsiadka złożyła zeznania na policji, po czym wróciła do domu.

Olek miał dziurę po lewej stronie, był zszywany. Akurat po uroczystym obiedzie zdjął albę i poszedł pograć w piłkę z kolegami. Co miał w domu siedzieć? Ona piłkę im zabrała. Jak wyszedłem na klatkę, to na posadzce leżeli, a młody się bronił. Tak chłopakowi komunię zepsuła - opowiada członek rodziny 11-latka w rozmowie z "Faktem".

Po przesłuchaniu świadków zdarzenia prokuratura zdecyduje czy 81-letnia kobieta usłyszy zarzuty.

Zobacz także: Idziesz na komunię lub wesele? Przygotuj się na kontrolę
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić