Krystyna Pawłowicz gorąco wspiera zbiórkę. Wymowny wpis na Twitterze

1187

Organizatorzy Marszu Niepodległości nadal prowadzą zbiórkę pieniędzy, aby pokryć koszty jego organizacji. Wśród promotorów wpłat obok Roberta Bąkiewicza znalazła się sama Krystyna Pawłowicz. Była posłanka zmieściła w tej sprawie wpis na Twitterze.

Krystyna Pawłowicz gorąco wspiera zbiórkę. Wymowny wpis na Twitterze
Pawłowicz wspiera Bąkiewicza (Wikimedia Commons, Twitter, Lukas Plewnia)

Tegoroczny Marsz Niepodległości w Warszawie wzbudził szczególne emocje. Przez wiele dni wydawało się, że kontrowersyjna manifestacja nie przejdzie w tym roku ulicami stolicy. Zielone światło na organizację dał w ostatniej chwili szef Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych Jan Kasprzyk, który nadał uroczystościom status formalny.

Organizatorzy marszu zaapelowali niedawno do swoich zwolenników o wpłaty pieniędzy. Środki są im potrzebne do uregulowania zobowiązań wobec podmiotów zajmujących się kwestiami organizacyjnymi. Cała suma wynosi aż 340 tysięcy złotych i składa się na nią m.in. wynajem samochodów czy budowa scen stacjonarnych na starcie i finiszu marszu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Do akcji wsparcia narodowców postanowiła włączyć się Krystyna Pawłowicz. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego zamieściła na Twitterze wpis, w którym zachęca innych do przelewania pieniędzy na zbiórkę. Była posłanka stwierdziła, że tegoroczny marsz był "najspokojniejszym w historii" i wzięło w nim udział aż 150 tysięcy osób. Jej zdaniem opłacenie zaległości to wspólny wydatek.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić