Krystyna Pawłowicz szokuje wpisem. Same gwiazdki i emotikony

185

Krystyna Pawłowicz udostępniła nowy wpis w mediach społecznościowych. Tym razem sędzia Trybunału Konstytucyjnego zamiast słów użyła gwiazdek i emotikonów. Znamy rozwiązanie nietypowej zagadki.

Krystyna Pawłowicz szokuje wpisem. Same gwiazdki i emotikony
Krystyna Pawłowicz szokuje wpisem. Same gwiazdki i emotikony (AKPA, Podlewski)

W poniedziałek, 11 grudnia, większość sejmowa nie udzieliła wotum zaufania rządowi Mateusza Morawieckiego. W związku z tym inicjatywa w sprawie wyboru premiera przeszła w ręce posłów.

Na kandydata większości wyznaczony został Donald Tusk, który w głosowaniu został wybrany szefem rządu.

Lider KO uzyskał 248 głosów poparcia. Przeciw było 201 parlamentarzystów. Nikt nie wstrzymał się od głosu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tłit - Marek Sawicki

Krystyna Pawłowicz szokuje wpisem. Same gwiazdki i emotikony

Oczywiście obojętnie koło tych wydarzeń nie mogła przejść Krystyna Pawłowicz. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego w mediach społecznościowych zamieściła wpis, którego większą część stanowią gwiazdki i emotikony.

"***********wa [flaga Polski] jest *** w ****** [flaga Niemiec] go ****** ***** i [emotikon klauna]- ***u***ta. P***** s** ***e. B***,***** [flaga Polski] Tak to widzę…" - napisała Krystyna Pawłowicz.

Od razu użytkownicy platformy X (dawniej Twitter) zasugerowali nawiązanie do ośmiu gwiazdek. W komentarzach pisano również, że za gwiazdkami mogą kryć się przekleństwa. Jednak sędzia Trybunału Konstytucyjnego zaprzeczyła tym twierdzeniom.

Info dla "harcerzy"… W tekście NIE MA ŻADNEGO WULGARNEGO SŁOWA. Widzę, że 8-letnia opozycja wielu osobom wpoiła utożsamienie znaku * z ich sztandarowym hasłem… No, ale tu jest profil niezarażony przez "gwiazdkowców", którzy budzą tylko moje politowanie… - przekazała w kolejnym wpisie.

Jeden z internautów zapytał Pawłowicz: "Skoro nie ma przekleństw, to po co gwiazdkować?". "Bo tak mi się podoba" - odparła sędzia TK.

W związku z tym rodzi się pytanie, co chciała w ten sposób przekazać? Zagadkę rozwiązał jeden z internautów. "Dotychczasowa Polska jest już w rękach niemieckiego agenta Tuska i klauna - figuranta. Płakać się chce. Boże, chroń Polskę" - głosi wpis.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić