Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Kryzys koalicji. Ostry komentarz Mazurek

11

Po trzech godzinach zakończyła się narada w siedzibie PiS. Najważniejsi politycy partii rozmawiali o przyszłości Zjednoczonej Prawicy. Konflikt między koalicjantami skomentowała Beata Mazurek.

Kryzys koalicji. Ostry komentarz Mazurek
Beata Mazurek (PAP, Wojciech Pacewicz)

Na ul. Nowogrodzkiej po trzech godzinach zakończyło się spotkanie Prawa i Sprawiedliwości. Najważniejszy politycy partii mieli rozmawiać o przyszłości Zjednoczonej Prawicy oraz dalszej obecności w rządzie kilku polityków m.in. Zbigniewa Ziobry.

PiS obraduje w sprawie przyszłości Zjednoczonej Prawicy

Na spotkaniu obecny był prezes PiS Jarosław Kaczyński. Oprócz niego pojawili się m.in. premier Mateusz Morawiecki, Ryszard Terlecki, Piotr Gliński, Mariusz Błaszczaki oraz Beata Szydło.

Zakończyła się narada kierownictwa PiS. Podjęto decyzje o »zdecydowanych rozstrzygnięciach«. O szczegółach poinformujemy w stosownym czasie - napisała na Twitterze rzeczniczka PiS Anita Czerwińska.
Zobacz także: Przyspieszone wybory? Żakowski i Makowski kreślą scenariusze

Narada wzbudza ogromne zainteresowanie polityków. Wpis skomentowała m.in. europosłanka Beata Mazurek, która jasno zaznaczyła, kto jest liderem Zjednoczonej Prawicy i zapowiedziała "zdecydowane roztrzygnięcia".

Wielu z nas uważa, że ciągłe ustępstwa wobec koalicjantów ich wzmacniają, a nas osłabiają. Lider ZP jest jeden. Czas na zdecydowane rozstrzygnięcia wobec wszystkich, którzy grać zespołowo nie potrafią - napisała była rzeczniczka PiS.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić