Ksiądz komentuje orgię na plebanii. "Potraktowany jak erotyczna zabawka"

105

O tym seksskandalu od kilku dni mówi cała Polska. W Dąbrowie Górniczej ksiądz Tomasz Z., wikary oraz redaktor "Niedzieli Sosnowieckiej", wraz z kolegami i męską prostytutką brał udział w orgii na plebanii. Teraz do szokującej sprawy odniósł się duchowny Michał Radziwiłł CM.

Ksiądz komentuje orgię na plebanii. "Potraktowany jak erotyczna zabawka"
Ksiądz Michał Radziwiłł CM mówi o orgii na plebanii w Dąbrowie Górniczej. (TikTok, @ks_michall)

Ksiądz Michał Radziwiłł CM prowadzi własny kanał ewangelizacyjny na TikToku. Tutaj śledzi go obecnie ponad 11 tysięcy widzów. Profil polubiono już przeszło 191 tysięcy razy. Kapłan jest misjonarzem. Posługuje w parafii w podkrakowskich Piekarach (woj. małopolskie). Wyświęcony został w 2022 roku.

Teraz Radziwiłł zdecydował się wypowiedzieć na temat orgii (z udziałem 48-letniego ks. Tomasza Z., jego dwóch kolegów i męskiej prostytutki), która miała miejsce na plebanii w Dąbrowie Górniczej. Było to w nocy z 30 na 31 sierpnia 2023 roku na terenie parafii Najświętszej Maryi Panny Anielskiej. Uczestnicy zażyli silne leki na potencję, co spowodowało, że życie jednego z nich zawisło na włosku. Interweniowało pogotowie.

Orgia na plebanii w Dąbrowie Górniczej. Tak komentuje to ksiądz Radziwiłł

Tak, to księża katoliccy, moi bracia w wierze, moi bracia w kapłaństwie. Myślami i modlitwami jestem przy tym człowieku, który został przez nich potraktowany, jak erotyczna zabawka, nie jak człowiek. Mam nadzieję, że nic mu się nie stało - rozpoczął ksiądz Michał Radziwiłł CM.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Duchowny ostro o arcybiskupie Jędraszewskim. „Oczekuję od biskupa uczciwości”

"Ale myślę sobie też o tych księżach. Jaką drogę oni musieli przejść, że sumienie, ani też jacyś ludzie, którzy mogli coś wiedzieć, nie zatrzymali ich na tej drodze. Bo jeśli wierzyć doniesieniom medialnym, sprzeniewierzyli się swojemu powołaniu, jeśli wierzyć tym doniesieniom - to znaleźli sobie wspólników w tym grzechu (...)" - dodawał duchowy.

Mam nadzieję, że ta sprawa będzie wyjaśniona i zostaną wyciągnięte sprawiedliwe konsekwencje - skwitował.

Filmik wyświetlono przeszło 298 tysięcy razy.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić