Pogrzeb zamordowanych dzieci z Czerników. Nowe informacje

12

O tragedii ze wsi Czerniki na Kaszubach mówi cała Polska. W jednym z domów policja znalazła zwłoki trzech noworodków. Zostały one zamordowane i zakopane pod klepiskiem w piwnicy, najprawdopodobniej przez 54-latka i jego 20-letnią córkę. "Fakt" ustalił teraz, gdzie spoczną dzieci. Wiadomo też, kto wyprawi im pogrzeb.

Pogrzeb zamordowanych dzieci z Czerników. Nowe informacje
Zdjęcie ilustracyjne. (Adobe Stock)

Nie milkną echa dramatu, jaki zdarzył się w Czernikach na Kaszubach. 15 września 2023 roku w jednym z tamtejszych domów policjanci trafili na ciała trzech noworodków. Były one zawinięte w folie i zakopane pod klepiskiem w piwnicy.

Wiadomo, że mundurowi zatrzymali w sprawie 54-letniego Piotra G. i jego 20-letnią córkę Paulinę G. Zatrzymani od lat mieli tworzyć kazirodczy związek i według doniesień medialnych zupełnie się z tym nie kryli. Z niezdrowej miłości miało narodzić się właśnie dwoje zabitych noworodków. Trzecie dziecko ojciec rzekomo spłodził z inną ze swych córek.

Podejrzani Piotr G. i Paulina G. usłyszeli poważne zarzuty. Grozi im nawet dożywocie. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzą w tymczasowym areszcie. Specjaliści przeprowadzili już sekcję zwłok martwych dzieci. Jej wyniki nie są jeszcze jednak znane. Trzeba na to poczekać kilka tygodni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Odkryli masowy grób. Znalezisko może okazać się jeszcze bardziej makabryczne

Ciała trzech noworodków w piwnicy. Tu najpewniej spoczną dzieci ze wsi Czerniki

"Fakt" wyjaśnia, że rodzina G. podlegała pod parafię w Starych Polaszkach, gdzie znajdują się cmentarz i kościół. Dziennik skontaktował się z Marianem Pickiem, wójtem gminy Stara Kiszewa. Pytał go o pochówek noworodków.

Prawdopodobnie gmina zajmie się pogrzebem dzieci, ale ustalenia w tej sprawie jeszcze nie zapadły, podejrzewamy, że to jeszcze trochę potrwa - mówił dla "Faktu" Marian Pick.
Dom w Czernikach jest na terenie parafii w Starych Polaszkach. Zapewne tam zostaną pochowane noworodki - skwitował.

Jak informuje tabloid, to właśnie na tej nekropolii spoczywa od 15 lat matka Pauliny i żona Piotra G. - Hanna G. "Fakt" przypuszcza jednak, że bestialsko zamordowane noworodki zostaną pochowane w innym, niż kobieta, grobowcu.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić