Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Kto będzie nowym Boczkiem? Niektóre kandydatury do "Kiepskich" szokują

207

Pod koniec października fani Arnolda Boczka ze "Świata według Kiepskich" pogrążyli się w rozpaczy. To dlatego, że odtwórca tej roli - Dariusz Gnatowski - zmarł. Teraz produkcja popularnego serialu szuka jego następcy.

Kto będzie nowym Boczkiem? Niektóre kandydatury do "Kiepskich" szokują
Kto wcieli się w rolę Arnolda Boczka? (Kadr z serialu)

Dariusz Gnatowski był prawdziwą gwiazdą "Świata według Kiepskich". W serialu pojawiał się od samego początku, czyli od 1999 roku. Miał wielu fanów, a to dlatego, że jego postać jest po prostu niesamowicie barwna.

Wielu miłośników "Świata według Kiepskich" zastanawia się, kto zastąpi Gnatowskiego. Mówi się, że twórcy mają już pięciu kandydatów na to stanowisko.

"Świat według Kiepskich". Kto za Gnatowskiego?

"Super Express" donosi, że jednym z kandydatów do zastąpienia Gnatowskiego jest Witold Wieliński. Widzowie kojarzą go z takich seriali jak m.in. "Echo serca" czy "Pierwsza miłość".

Wśród kandydatów znalazł się też niezwykle popularny Cezary Żak. Pod uwagę brana jest również kandydatura Michała Pieli.

Są też niespodzianki. Co interesujące, Gnatowskiego może zastąpić Popek lub Mariusz Pudzianowski. Jeżeli padłoby na któregoś z nich, to mielibyśmy prawdziwy hit.

Ekipa serialu stawia sprawę jasno. Jeżeli nie znajdzie następcy Dariusza Gnatowskiego, to nie wznowi produkcji.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić