o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Też to widzicie? Wpadka premiera na konferencji. "Wymowny drobiazg"

400
Podziel się

Podczas czwartkowej konferencji prasowej na Stadionie Narodowym premier Mateusz Morawiecki zaliczył wpadkę. Szef Rady Ministrów pokazał się w maseczce założonej... do góry nogami. Nie umknęło to uwadze spostrzegawczych osób.

Też to widzicie? Wpadka premiera na konferencji. "Wymowny drobiazg"
Mateusz Morawiecki założył maseczkę do góry nogami (PAP)
bDnkeqPp

W czwartek na Stadionie Narodowym odbyła się kolejna konferencja prasowa. Podczas tego wydarzenia premier oświadczył, że właśnie w czwartek do szpitala polowego na stadionie ma trafić pierwszy pacjent.

Zaznaczał też, że w Polsce rośnie wiele takich szpitali. Są one budowane m.in. w miastach wojewódzkich i nie tylko.

bDnkeqPr

Koronawirus. Premier w maseczce do góry nogami

W trakcie czwartkowej konferencji premier Morawiecki miał źle założoną półmaskę 3M typu FFP3. Zaparowane okulary świadczyły o tym, że nie przylega ona szczelnie do twarzy.

Założenie przez premiera Morawieckiego maseczki 3M FFP3 odwrotnie, to znaczy do góry nogami, dobitnie pokazuje w jakiej sytuacji znalazł się polski rząd. Mi też się zdarza założyć maseczkę ochronną odwrotnie, gdy biegnę do pacjenta w ciężkim stanie, trzeba go zaraz intubować i każda sekunda jest ważna. Proszę mi wierzyć, że w takiej sytuacji zdarza się założyć nie tylko maseczkę odwrotnie, ale i kombinezon tyłem do przodu! - skomentował w rozmowie z Onetem doktor Bartosz Fiałek, przewodniczący Regionu Kujawsko-Pomorskiego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy.

Później dodał, że jest to drobiazg, "choć bardzo symboliczny i wymowny". - Ta nieprawidłowo założona maseczka mówi: decydenci spieszą się w swoich działaniach, ponieważ epidemia SARS-CoV-2 na terytorium Polski wymknęła się im spod kontroli. A pośpiech nie jest dobrym doradcą - zaznaczał.

bDnkeqPx

Oczywiście szczelność maseczki założonej w ten sposób jest mniejsza niż wtedy, gdy jest ona używana właściwie. Wiadomo jednak, że nawet tak noszona maska w jakiś sposób chroni przed koronawirusem.

bDnkeqPS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(400)
TomR
3 tyg. temu
Musiał tak założyć bo już mu się nos pinokia nie mieści
Pionier
3 tyg. temu
Kraj do góry nogami wywrócony to jak ma być maseczka?
Emer
3 tyg. temu
Starczy już tych wpadek. Niech złoży urząd.
bDnkeqPT
No co
3 tyg. temu
No co spieszył się borok na wywiad. Dobrze, że gaci nie zapomniał włożyć😅
hau hau
3 tyg. temu
Ten portal schodzi na psy ,to już jest pudelek
Najnowsze komentarze (400)
SimoN
6 dni temu
Maska jest prawidłowo założona tylko zdjęcie jest lustrzane ! Typowy Fake !
Buba1955
2 tyg. temu
WYMOWNE JEST TO, ŻE FACET MA DWA WYROKI ZA KŁAMSTWA I JEDEN ZA ŁAMANIE KONSTYTUCJI, ŻE NIE WYKAZAŁ MAJĄTKU ŻONY I JEGO POCHODZENIA, I JEST NADAL PREMIEREM POLSKI !!
gość
2 tyg. temu
Maseczka do góry nogami to teraz na pewno zobaczymy naszego biednego premiera bo taka jest prawda jak założy kurtkę na lewą stronę - nie widzicie tego ,że to nasz ukochany premier najbardziej się o nas martwi!!!!!!!!!
:)))
2 tyg. temu
Czy ja wiem... tak pasuje lepiej do twarzy i okularów. To jest nic.. W autobusie widziałam seniorkę z mini przyłbicą ubraną odwrotnie - filcem na brodzie. Niczym nie zmącone oddychanie, tyle że z folią
LJJ
2 tyg. temu
To zdjęcie zrobione w lusterku
Wicek
2 tyg. temu
W Polsce wszystko stoi na głowie więc premier próbuje widzieć to jako normalne, zresztą u niego najważniejszy organ to ręce, a właściwie dłonie. To nimi "przemawia" w każdym temacie, a słuchacze na nie zwracają uwagę by nie obserwować twarzy...
gość
2 tyg. temu
Od kiedy to szpitale rosną? To nie są grzyby ani sałata, choć dla niektórych to pewnie jest i to gruba "sałata". Przy tym rządzie niejeden się "wyżywi". Nigdy jeszcze Polska nie była tak dojną krową dla rządzących i ich kolesiów, jak dziś.
Jajco
2 tyg. temu
A jak ktoś majtki założy na lewą stronę to nie spełnią swojej roli ?
bDnkeqPL
hahah
3 tyg. temu
maseczka do góry nogami...hahaha
do góry
3 tyg. temu
tak nie parują okulary załóż i sprawdź
A gdzie info
3 tyg. temu
że artykuł zawiera lokowanie produktu...
Rob
3 tyg. temu
dobrze założył. To chyba redaktor nie wie jak sie maski nosi.
Ona
3 tyg. temu
Hehehe haha dramaturgia
Akwarelista
3 tyg. temu
W takim razie po ch...j cały ten cyrk z maskami? Przecież widać wyraźnie, że od momentu, gdy PiS wprowadził maseczkowy terror ilość zachorowań na COVID nie tylko nie spadła, ale wręcz drastycznie wzrosła! Po prostu na tych kretyńskich maseczkach namnażają się drobnoustroje chorobotwórcze a ludzie to wdychają całymi dniami i potem chorują na zapalenie płuc.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić