aktualizacja 

Kto zwycięży w Polsce w wyborach? Jasnowidz Jackowski wcale tego nie kryje

231

Coraz większymi krokami zbliżają się wybory parlamentarne 2023. O to wydarzenie zapytaliśmy najpopularniejszego polskiego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Jakie są jego przewidywania względem tego, co czeka nas 15 października?

Kto zwycięży w Polsce w wyborach? Jasnowidz Jackowski wcale tego nie kryje
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Wybory parlamentarne to temat, który generuje bardzo dużo emocji. Co rusz pojawiają się rozmaite sondaże oraz przewidywania. Pewne przeczucia ma też najpopularniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski. On uważa, że władzę może zachować Prawo i Sprawiedliwość.

Ciężko powiedzieć. Tutaj rolę odgrywa sugestia. Moim zdaniem po wyborach niewiele jednak się zmieni - podkreślił podczas rozmowy z o2.pl.

Jasnowidz Jackowski otwarcie wyznał, że nie jest zwolennikiem partii Jarosława Kaczyńskiego. - Mnie ten rząd nie zadowala - dodał wieszcz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Propozycja z PSL-u. "Wezmę na przejażdżkę ludzi z PiS i Orlenu"

Ostatnie sondaże nie są pozytywne dla Prawa i Sprawiedliwości. Z najnowszego badania United Surveys dla Wirtualnej Polski wynika, że PiS nie ma szans na większość w Sejmie, nawet w sojuszu z Konfederacją.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski już wie. Taki będzie październik

Krzysztofa Jackowskiego w kontekście października pytaliśmy nie tylko o wybory, ale i o pogodę. Jego przewidywania są jak najbardziej optymistyczne. Twierdzi, że dobra aura będzie się utrzymywać.

Mam wrażenie, że pogoda nas jeszcze rozpieści. Oczywiście nie w taki sposób, że w październiku będzie 30 stopni, bo to jest już astronomicznie prawie nie możliwe, bo słońce będzie za nisko i za krótko w ciągu dnia nad naszymi głowami - powiedział portalowi o2.pl.
Mam przeczucie, że tak jak wrzesień był ciepły, wręcz letni, jednak z pewnymi wyrywkami - bo wiadomo, że pod październik to już jest jesień - tak październik będzie podobny, też z pewnymi przerywnikami, ale podobnie pięknymi temperaturami, jak na październik dość wysokimi - dodał.

W rozmowie z portalem o2.pl podkreślił także, że na szczęście pogoda w Polsce, jak i na świecie jest apolityczna i "daje nam naprawdę coś dobrego".

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić